Sveter, ktorý zahreje a zoštíhlia

Jedným z najväčších hitov tohto obdobia sú svetre. Tento módny kúsok nesmie chýbať snáď žiadnej z nás. Obzvlášť potom dlhý kardigan, pretože ten len tak z módy nevyjde a krásne vám predĺži a zoštíhli postavu. Tak prečo ho nemať?

Ak si myslíte, že s väčším bruškom, či s malou postavou vám dlhý sveter rozhodne pristane nebude, tak sa mýlite. Pristane vám zaručene bude, pretože vďaka svojej dĺžke zakryje, čo chceme schovať a opticky vašu postavu dokáže predĺžiť. Je potrebné zvoliť ten pravý vzor a dĺžku.

S čím sa kardigan nosia

Vzhľadom k tomu, že tento sveter je dosť teplý, nie je nutné sa pod neho nejako zvlášť obliekať. Postačí vám tričko s krátkym rukávom alebo tiež tielko. Ak je kardigan vzorovaný, vyberte jednofarebnú blúzku. Či máte sveter jednofarebný, môžete voliť divokejšie farby alebo vzory.

Nebojte sa obliecť k tomuto svetríku ako úzke džínsy, tak legíny. Ak máte v obľube sukne, nie je v tom žiadny problém, len dbajte na to, aby nebol svetrík dlhší ako vaša sukienka. Dbajte na to, aby bola spodná časť odevu vždy úzka, aby vás tento outfit zbytočne nerozšíril.

Báječne tento sveter vyzerá, ak sa oblečiete celá do čierneho a zvolíte farebný kardigan. Vďaka farebnému kontrastu sveter krásne vynikne a čierna farba vám uberie nejaké to kilo aj bez cvičenia či diét.

Doplnky

Či chcete tento svetrík ešte nejako oživiť, neváhajte siahnuť po huňatá, dlhom šatke. Šatky sú veľmi IN a dodajú outfitu na zaujímavosti. Vzhľadom k tomu, že tento sveter sa nosí prevažne rozopnutý, šál iste v chladnejších dňoch uvítate.