Súboj odevov: Sveter versus mikina a kardigan. Kto vyhrá?

Svetr je elegantnejší ako mikina. Cardigan je trochu chameleón medzi týmito dvoma. Svetr môže ľahko pridať menej formálne sociálne oblečenie, pretože napríklad v USA a Británii bol kvalitný sveter symbolom vzdelaných ľudí pochádzajúcich zo sociálnej elity. Kto potom má špičku?

Rebeli dávajú svoj názor

Dokonca pohodlnejšie a rafinovanejšie mikiny nikdy nebudú fungovať ako spoločenské oblečenie. Je to dané tým, že sa pozerá na mikinu v minulosti, keď to bolo považované za vzpurné alebo pracovné oblečenie. Toto ešte stále pretrváva. Nositelia mikiny dávajú nahlas svoje obrysy, výtlačky a nápisy. Možno, že „som hiphoper“, ak majú hiphope mikinu. Nechcú byť šedivé myši, už majú oblečenie, čo si myslia.

Príležitostná móda je na mikiny

Mikina je základom neformálnej módy na prechádzku po meste, koncert modernej hudby alebo športu. Ako už bolo povedané, sveter sa posúva pozdĺž oboch pólov. Jednobarevná pletená vesta pracuje vážne a v kombinácii s košeľou sa hodí pre konzervatívny úradník, ktorý chce ísť s priateľmi. Ale športové pruhované farebné vesty nebudú rušené nekonvenčnými skateboardistami.

Cardigan je chameleón

To tiež závisí na tom, čo si dá pod vestu. Tričká sú veľa bežného oblečenia určené na prácu, na stretávanie sa s priateľmi, na chôdzu alebo na šport. Avšak slušná sveter s perfektne brúsenou košeľou môže byť tiež vzatý do verejných nohavíc a ísť na večeru na lepšie podnikanie. Svetr je potom najvyšší zo všetkých troch odevov. Môžete vziať elegantný sveter do spoločnosti, keď sa zhoduje s košeľou a bundou. Je vhodný pre zimu, pre šport. Na druhej strane, náš šampionát nemá víťaza. Každý kúsok oblečenia – svetr, sveter a mikina sa hodí do niečoho iného a má miesto v šatníku.