Sú to šaty alebo nemá nohavice?

je tu opäť nejaká novinka! Čo že to je? Sú to mikinové šaty! Že ste o nich ešte nepočuli? Tak my vám teraz trošku rozšírime obzory a všetko predstavíme. 

Mikinové šaty sú novým trendom pre tento rok. A zamilujete si ich aj vy! Dôvod je veľmi jednoduchý. Tieto šaty možno kombinovať snáď naozaj so všetkým. Šaty môžete obliecť napríklad len k pančuchám, ale nemusíte sa báť siahnuť aj po džínsach. Vyzerajú skvele jednoducho ku všetkému. 

Pre koho? 

Pre koho sú tieto šaty vhodným outfitom? No predsa pre všetkých! Ak si myslíte, že je to záležitosť len mladých slečien, mýlite sa! Tieto športové šaty sa hodí pre každú ženu, dámu alebo slečnu. Takže na vek sa naozaj neobracajte a zamerajte sa skôr na to, ako sa v nich budete cítiť. 

Ako nosiť? 

Ako sme už spomenuli, tieto šaty ide nosiť sa silonky po nohavice. Ak zvolíte jednofarebné šaty, nebojte sa farebných siloniek. Ak sa vám dĺžka šiat na silonky nezdá, oblečte ich pokojne s legínami. Je tu aj možnosť natiahnuť džínsy. V tomto prípade voľte džínsy úzke, pretože šaty samy o sebe sú dosť široké, takže voľné nohavice by neboli tie pravé a zbytočne by vám pridávali kilá. 

Kam v nich? 

Tieto šaty sa skvele hodí pre váš voľný čas. Uznávame, že do práce to zrovna oblečenia nie je. Ale na prechádzky či grilovanie sú výbornou voľbou. Vďaka ich prevedení sú veľmi pohodlné a niektoré sú aj zateplené takže vám v nich zima zaručene nebude. Vzhľadom na ich voľnému strihu nám pomôžu zakryť aj nejaké to kilo navyše.