Stačí tričko a slim džínsy a muž bude vyzerať dokonale

Pánska móda zažíva v posledných rokoch ohromný rozvoj. Čo kedysi bolo nemožné, dnes nie je problém. Zelenú dostávajú extravagantné kombinácie rôznych materiálov, nevšedný potlače, farby, štýly. Vzniká pestrý koktail, v ktorom si každý nájde to svoje. Od zarytého konzervatívca až po experimentátora, ktorý si nenechá ujsť žiadnu horúcu novinku.

V jednoduchosti je krása

Na čo sa teda môžu páni tešiť? Kto chce vyzerať skutočne elegantne a šik a nie ako prefarbený papagáj, mal by sa sústrediť na jednoduchý outfit. Málo je veľa, dalo by sa povedať. Přeplácaným outfitom s nadmierou doplnkov, odevy, ktoré hrajú všetkými farbami – to na mužoch rozhodne nenadchne. Naopak. Bude to pôsobiť dosť lacno. Oveľa lepšie je stávka na niekoľko starostlivo vybraných a zladených odtieňov. Tým nič nepokazíte.

Pozor na farby

Základom je klasické bavlnené tričko z čo najkvalitnejšieho materiálu. Môžete ho využiť takmer k akémukoľvek outfitu. Je proste stálicou mužského šatníkov. Okrem jednofarebné klasiky si páni môžu zaobstarať aj pár kúskov s potlačou v podobe nápisov alebo moderné grafiky. Tento trend je stále in a upúta pozornosť. Opatrne ale s farbami. Čierna, biela, šedá, khaki, grafitová, hnedá, tehlovo červená alebo dokonca vínová je v poriadku, ale výraznejšie a farebne kombinované odtiene už môžu byť problém. Pôsobí príliš výrazne, nie elegantne, môžu priťahovať nežiaduce pozornosť.

Letí kardigany aj roláky

Nadčasovú súčasťou pánskych šatníkov je bomber, krátka bunda do pása. Najlepšie pôsobí čierne, tmavo modré alebo zelené odtiene. Muži, ktorí chcú byť za drsné rockerov, by si mali vybrať koženú variantu. Svetre typu kardigan, zapínacie s véčkovým výstrihom by v pánskej skrini takisto nemali chýbať. Do neformálneho saká sa hodí aj rolák. Z nohavíc potom letí napríklad čierne a šedé džínsy. In sú hlavne v slim strihu a nebojte sa ich pokojne ohnúť.