Športujeme s Rosh Run

Aj ženy milujú šport, nielen muži. Keďže sú vianočné sviatky už za nami (konečne), je načase si pripustiť, že telo naozaj pribralo. Je to zapríčinené tými sviatky, ktoré sú plné odpočinku a jedenie. Na stoloch stále bolo, čo uždibnout, či už sladké koláčiky, oriešky namáčané v cukre, alebo napríklad slaní slimáky, čo mamička upiekla hneď z rána. Tak dlho sa ochutnávali, až na váhe nebolo o päť kíl viac a centimetre na bruchu sa rozrástli, a to až ku sto centimetrom. To by nič nebolo, keby sme však pred Vianocami nenamerali osemdesiat päť.

Keďže už je po Vianociach, sotva mrkneme okom a bude tu leto. Ženy sa teda odhodlali schudnúť do plaviek, inak vraj zostanú po celé leto zatvorené doma. Mesačný výzvy kolujúce po sociálnych sieťach nie sú práve dobrým favoritom, ak sa zháňa po kvalitnom cvičení. Väčšinou sa mesiac len drú, sú unavené a vybíja svoju energiu pre niečo, čo nefunguje. Niet sa preto ani čomu čudovať, keď po dvoch mesiacoch (ak nie skôr) všetko vzdajú a radšej sa dajú bezmyšlienkovite do chutného jedla.

Najlepším spaľovačom kalórií je ale beh a iné športové aktivity (napríklad bedminton, squash alebo tenis). Ak sa ženy rozhodnú práve k týmto činnostiam, je potrebné, aby si zohnali nejaké topánky, ktoré sa im úplne podriadi a ktoré budú vhodnou voľbou. Výborným favoritom sú napríklad Rosh Run od značky Nike.

V poslednej dobe sa stali veľmi populárne. Možno ich využiť nielen k športu, ale tiež k bežným pohodlným outfitom. Skvele sa hodí napríklad k hnedým kabátom, ale stretnete sa aj s dievčatami, ktoré ich kombinujú k sukniam alebo šatám. Najlepšiu kombináciu tvorí s roztrhanými džínsy a s úžasnou štýlovú bundou bomber. Sú vhodné predovšetkým v jarnom a jesennom období, ale aj na túru v lete. Keďže majú dobre vymodelovanú podrážku, budete sa v nich cítiť naozaj komfortne – ako v papučkách.