Slip-ony sú skvelé aj pre mužov!

Aj páni si musia v súčasnom svete hľadieť na to, ako vlastne vyzerajú. Aktuálne totiž príslovie, ktoré hovorí, že šaty robia človeka, je tak pravdivé, až to bolí hlavne našu peňaženku! Trendov na pultoch obchodov je aktuálne habadej a ani ženy sa v nich nemôžu vyznať, čo je samozrejme už čo povedať! Ostatne je nutné podotknúť, že sa vždy má nosiť to, čo je pre mužov hlavne pohodlné. Štýl je až na druhom mieste, aj keď sa na neho nesmie nikdy zabúdať. Páni však na svojej looky hľadajú rôzne inšpirácie, a to hlavne na internetových stránkach, ktoré sú teraz plné predovšetkým pánskej módy. V poslednej dobe sa totiž páni začali zaujímať o módu naozaj veľa, aj keď to možno prevažne pred ženami nechcú priznať. 

Než si vždy vytvorí celkový look, premýšľa prvýkrát nad topánkami. To je zaujímavé, pretože ženy väčšinou topánky riešia ako posledný. Páni sa však chcú cítiť predovšetkým pohodlne, čo je cieľom práve topánok. Topánky ako také tvoria tú najpohodlnejšiu súčasť každého outfitu, preto sa nie je čomu diviť, keď páni hľadí najskôr na topánky. Našťastie sa teraz ukázal trend, ktorý sa hodí vždy ku každému looku a ktorý je vždy pohodlný. Nad topánkami tak nemusí muži premýšľať ani v najmenšom! 

O aké topánky sa jedná? 

Jedná sa o druh topánok, ktorý sa do módneho sveta dostal minulým rokom. Najskôr zaujal samozrejme svet žien, ale potom sa rýchlosťou blesku začal vyrábať aj v pánskom prevedení a pánom sa ihneď zapáčil jednoduchosťou a pohodlnosťou. Jedná sa o klasickú jarné a letné obuv, ktorú páni vo svojom botníku musí mať, pretože skvele doplní nielen ležérne look, ale tiež aj ten elegantné. Sú to slip-ony, ktoré nájdete naozaj kdekoľvek a za pár korún! Nájdete ich v klasickom prevedení, ale aj s radom vychytávok, medzi ktoré sa radí napríklad vyvýšená podrážka. Tiež ich nájdete v kombinácii s teraz obľúbeným slameným materiálom na bokoch.