Sexy pery? Choď do červenej!

Červený rúž je symbolom ženskosti, ktorý nevyjde nikdy z módy. Mnoho žien sa jej ale bojí nosiť, čo je veľká škoda. Ak chceme docieliť sexy efektu a nie efektu klauna sa treba riadiť pár pravidlami. 

Pravidlo číslo 1: Hebké pery 

Aby vaše červené pery boli perfektné, základom sú krásne pery, bez suchých kožtičiek. Zvoľte buď balzam alebo peeling na pery, ktorý buď kúpite v drogérii alebo ho možno urobiť doma. K domácemu peelingu potrebujete zmiešať iba trstinový cukor, kokosový olej a med. 

Pravidlo číslo 2: Menej je viac 

K líčenie očí použite len svetlé tiene alebo je úplne vynechajte. Tvárenku zvoľte veľmi jemnú. Očné linky v tomto prípade tiež vynecháme a použijeme riasenku, ktorú nanášame ako na spodnej tak i horné riasy. Zvoľte kvalitný make-up, pretože krásne červené pery k vám prilákajú mnoho pohľadov. 

Pravidlo číslo 3: Odtieň 

V prípade, že máte pleť so žltými tónmi, vyberte teplejšie červené odtiene s hnedým základom. Či je vaša pleť ružovkastá zvoľte červenú vo slivkových farbách. 

Pravidlo číslo 4: Kontúra 

Červené rúže sa často rozpíjajú, a preto je potrebné najprv vyplniť pery kontúrovacou ceruzkou po vnútornej línii pier. Kontúrovacia ceruzka musí mať rovnaký odtieň ako rúž. 

Pravidlo číslo 5: Pozor na farbu nechtov 

Ak nechty nenalakujete úplne rovnakou farbou, akú mate rúž, mohlo by to pôsobiť nevkusne. Zvoľte radšej prirodzene upravené nechty. 

Pravidlo číslo 5: Fixácia 

Po nanesení tej správnej rúžu zľahka otlačte svoje pery do papierového obrúska. Ak sa vám bude zdať, že sa rúž moc zotrela naneste znovu a odtlačok opakujte. Tiež obrúsok stlačte medzi pery. Týmto zabránime nevhodnému efektu rúžu na zuboch. 

Keď sa zo začiatku v červenej rúži nebudete cítiť, skúste ju nosiť iba doma, občas pozrieť do zrkadla kým si sama na seba nezvyknete. Verte, že za chvíľu bez červených pier von nevyjdete.