Schovaj hlavu a buď v teple!

Je to tu. Zima už nám klope na dvere a je potrebné sa na ňu poriadne vybaviť. Predsa len už nejaké tie mrazíky boli. Hrejivá bunda, šál, zimné topánky, oteplené nohavice, ale čo na hlavu? No odpoveď je jasná čiapky! 

Ale mnohí z nás majú k čepicím odpor už z detstva, kedy nás mamičky nútili do čiapok, za ktoré sa nám mnohokrát spolužiaci smiali, alebo sme v nich v našich očiach vyzerali otrasne. Ďalšou nevýhodou bolo, že často neboli zrovna z príjemného materiálu. 

Dnes je tomu ale inak! Čiapka je IN! A čím väčšie Babula na čiapku tým ste modernejšie a keď máte k čiapku aj skvelú šál. Niet za čo sa predsa hanbiť. Na výber toho máme tento rok veľa a každý si nájde určite tú svoju. Môžete si vybrať, z mnohých príjemných materiálov, vzorov a farieb. Ale nad prírodné vlnu jednoducho nie je. Tá má skvelé izolačné vlastnosti a je veľmi príjemná pre našu pokožku. 

Brmbolce nielen pre deti 

Nebojte sa obliecť čiapku s brmbolcom! Určite nie je len pre deti. Trendom tohto roku je, rovnaká čiapka ako vaše dieťa. Je jasné, že volíme tak, aby pristala obom, a farby nie sú ani veľmi divoké, ale ani tmavé. Svetlo šedá, hnedá alebo pokojne tyrkysová. Prečo by nie? Tieto čiapky sú ako športové tak elegantné. Hodí sa teda do mesta aj na hory. A čo je hlavné? Budete v teple! 

Elegance 

Kto dáva prednosť elegancii, alebo sa proste vie, že v čiapke s brmbolcom sa cítiť dobre nebude. Môže siahnuť po klobúka či baretky. Nielen že budete za dámu, ale aj extra moderné. Barety a klobúky budú totiž hitom tohtoročnej zimy!