S jarou prichádza aj zmena šatníka

Jar – to krásne obdobie, ktoré v sebe nesie očakávané zvyšovanie teplôt. Konečne prídu tie skvelé patnáctistupňové dni, ktorých sme sa v zime naozaj nedočkali. A to prevažne tento rok, pretože zima si naozaj vyžiadala svoje, keď hodnoty na teplomeri siahali pod mínus tridsať stupňov Celzia. Tiež môžeme opäť schovať zimné teplé oblečenie, pretože nielen, že sa prebúdza príroda, ale tiež nás čaká veľká zmena šatníka. Tenisky, roztrhané džínsy, košele a ľahké bundy – to všetko nás nadchádzajúcu sezónu čaká.

Teenageri sa teší predovšetkým na ony spomínané tenisky, pretože ich existenciu po dobu zimy naozaj postrádali. Väčšinou sú schopní nosiť tenisky po celý rok, ale teraz im to trošku nevyšlo, pretože veľké záveje snehu siahali takmer po kolená. O poľadovice ani nehovoriac. To značne komplikovalo chôdzu aj tým, ktorí mali skoro horskú obuv s veľmi odolnou podrážkou, špeciálne vyrobenú do týchto tuhých zím.

Iste si vydýchnu aj vodiči áut, pretože opäť budú môcť jazdiť s otvoreným okienkom a skoro bez nehôd. Aj nehody na ceste si samozrejme vyžiadali svoje. Avšak pri oblečení si vodiči asi nič moc nepolepší. Vďaka dobrému kúrenie v autách nemuseli dbať na to, aby si obliekali naozaj teplé bundy či topánky. Potom však pri vychádzaní z auta im takmer zamrzlo všetko, čo nebolo pokryté dobrou vrstvou.

S jarou prichádza aj obľúbené džínsy s roztrhanými kolenami, ktoré sa v zime opäť nosiť nemohli kvôli veľmi nízkym teplotám. Aj keď si ženy pod ne dávali pančuchy, ničomu to nepomohlo. Stále sa jednalo o vážne nie moc teplý kúsok oblečenia. Vybrať sa budú môcť tiež tričká s krátkym rukávom, na ktoré si budete môcť dávať obľúbené mikiny či svetríky. Keďže sa jedná o ľahký kúsok oblečenia, horúco vám v nich vážne nebude.

Čo sa ale bude radiť medzi trendy nadchádzajúcej sezóny, to vie len najrôznejšie magazíny, ktoré sa touto tematikou zaoberajú. Napríklad Alexia.cz vám skvele prezradí tie najlepšie kúsky na jarné obdobie. Odporučí vám novinky, ktoré určite nesmiete chýbať vo svojom šatníku, či vám prezradí, aká farba bude pre tento rok v kurze.