Roztrhané džínsy vedú aj v tejto sezóne

Každá sezóna v sebe nesie aj najrôznejšie módne trendy, na ktoré sa jednoducho musíme zamerať. Bohužiaľ nie každá sezóna prináša tie najštýlovejšie novinky – samozrejme, že sa nájdu naozaj dobré kúsky, ale väčšinou nachádzame v obchodoch trendy, u ktorých už dopredu vieme, že za štrnásť dní zmizne. Preto musíme dobre zvažovať, čo si kúpime.

Minulým rokom sa stali veľmi populárne roztrhané džínsy. Najprv to bola iba Natrhnutá kolená, avšak postupne to zašlo do väčších rozmerov. Nasledovali džínsy roztrhnuté odhora nadol. Čím viac dier, tým lepšie – a tento fakt sa udržal dodnes. Ak ste teda vlani zvažovali, či si daný kúsok kúpiť a dospeli ste k názoru, že to nakoniec nebude možno tak dobrý nápad, urobili ste zle. Teraz nájdete tieto džínsy za oveľa väčšie ceny, než tomu bolo minulý rok. Ono sa niekedy uvažovania nad tým, či sa jedná alebo nejedná o trendy kúsok, ktorý vydrží, riadne pomstí.

Roztrhané džínsy sa drží na vrcholku popularity dodnes. Len, čo sa trošku oteplilo, sa stretávame naozaj s veľkým množstvom mužov a žien, ktorí nosia tento trend. Ak si myslíte, že im je zima, tak to sa pletiete. Ženy si obľúbili najmä novinku, ktorá tkvie v tom, že si pod džínsy dávajú pančucháče alebo silonky. Ak patrí medzi typy, ktoré majú iba riadne roztrhané kolená, určite voľte pančucháče sieťované. Tie síce moc nezahrejú, ale budú skvelým lookom po celý deň. Pokiaľ máte džínsy roztrhané o niečo viac, určite zaujmete sýto čiernymi silonkami pod nimi. Ak zvolíte ešte super top a vezmete si obľúbenú bundu bomber alebo kabát, môžete si byť istí, že zaujmete nejedno pánske oko.

Ak túžite len po nohaviciach, ktoré majú roztrhané kolená, ale nechcete míňať obrovské sumy za nové džínsy, vezmite si nejaké staré. Nožnicami ľahko vykúzlite diery, ktoré budú presne podľa vašich predstáv. Navyše vás to nebude stáť ani vindru.