ROXY

Písal sa rok 1990, keď austrálska značka Quiksilver vytvorila svoju sesterskú značku predovšetkým pre ženy. Roxy sa už od úplného začiatku zameriava predovšetkým na zimné a vodné športy, preto je značka vhodná predovšetkým pre milovníkov športov a zdravého životného štýlu. Keď mu sa pýtate, prečo sú mená sesterských firiem iná, je to z toho dôvodu, že už od počiatočnej myšlienky sa túžilo po odlíšenie módy pre mužov a pre ženy. Roxy sa stala veľmi populárnou už zo začiatku, pretože v tom čase na trhu bolo len málo kvalitných značiek, ktoré by dokázali zaujať ženy svojim športovým oblečením natoľko, aby si ho tiež kúpili. Dodnes sa drží táto obľúbená značka na vrcholku popularity a aj v súčasnosti je veľmi kupovaná.

Nezameriava sa však iba na oblečenie, kde sa najčastejšie stretnete s plavkami, tričkami, nátelníky či športovými nohavicami. Teraz sa špecializuje aj na iné odvetvia, medzi ktoré patrí napríklad príslušenstvo k športovým aktivitám, ďalej doplnky vo forme napríklad kabeliek či batohov, stretnete sa aj s obuvou značky Roxy či s knihami a parfumy. Samozrejme sa nejedná len o ženskú módu ako takú, stretnete sa aj s detskými veľkosťami. Spoločnosť totiž vytvorila aj oddelenie pre dievčatá, ktoré nazvala Roxy Girl. Popularita tak opäť stúpla.

Keď mu sa budete zháňať priebehu nasledujúcich niekoľkých mesiacov po kvalitných plavkách, určite mrknite na e-shop tohto obchodného reťazca. Letná sezóna je tu čoby dup, a tak je nutné sa riadne pripraviť. Plavky sú skvelým začiatkom. Navyše väčšinou sú v iných predajniach tie najlepšie kúsky vypredané, preto začnite s nákupom treba tohto kúsku už teraz. Ak ale patríte k tým zmrzlíkům, ktorí ešte teraz chodia vo svetri a teplých ponožkách, určite vás zaujmú pohodlné tepláky, ktoré sa radí k tým veľmi kvalitným.

Nezabudnite ale, že sa Roxy nešpecializuje iba na dámsku módu. Mrknite aj do doplnkov, ktoré sú taktiež veľmi vkusné. Batohy aj kabelky či peňaženky patrí k tým viac nakupovaným kúskom. Ani s parfumy neurobíte krok vedľa.