Roláky a zase len roláky!

Rolák! Kto by ho nepoznal. Možno vás do neho mamička musela niekedy nútiť a dnes je nevyhnutnou súčasťou šatníka každej i každého z nás. Vďaka roláku nám odpadá prípadné rozhodovaní, aká šál sa nám k outfitu hodí a ktorú si určite uviazať nemáme. No, a keď už sme spomenuli to viazanie, tak určite každý z nás zažil, že si šál musel niekoľkokrát preväzovať, aby to vyzeralo ako inak než skvele. Rolák je jednoducho šál a sveter v jednom. 

Rolák a sukne 

Rolák a sukne. Zdá sa vám táto kombinácii zvláštne až nezlučiteľná? Tak to je veľká chyba! Skúste obliecť úzky rolák, ktorý podčiarkne vašu ženskú postavu a maxi sukňu. Budete prekvapené, ako táto kombinácia bude k sebe pasovať. 

Ak máte v obľube skôr tie kratšie sukne, určite sa nebojte k tejto sukni rolák tiež obliecť. Či zvolíte tenký priliehavý rolák, môžete obliecť naberanú sukňu, ak zvolíte voľnejšie a hrubšie rolák oblečte sukňu úzku. Obujte čižmy nad kolená a štýlový outfit je na svete. 

Rolák a košele 

Rolák a košele naraz? Áno ide to a vyzerá to priamo skvele. Siahnite po tenkom a úzkom roláku a košeľu či blúzke. Pre jednoduchú kombinovateľnosť zvoľte rolák bez vzoru a jednofarebný. Pokiaľ bude rolák farby bielej alebo čiernej nie je treba si lámať hlavu s košeľou a siahnuť môžete takmer po akejkoľvek. 

Rolák a sako 

Táto kombinácia nevyjde nikdy z módy. Máme na výber z dvoch variantov. Buď pôjdete s farbou tón v tóne, alebo zvolíte cestu kontrastu. Pravidlo ale je, voliť vždy rolák úzky!