Reklamné predmety ako darček pre všetkých domácich majstrov

V každej domácnosti by mal byť aspoň jeden kutil. Väčšinou je to muž, ktorý je označovaný za hlavu rodiny. Takýto kutil však potrebuje svoje vybavenie. Firmy toho môžu využiť a môžu si vyrobiť reklamné predmety práve v podobe spomínanej kutilského vybavenia. V dnešnej dobe sa reklamné predmety dajú vyrobiť v mnohých zaujímavých podobách, nielen v podobe pier či reklamných blogov. Fantázii sa dnes medze nekladú. 

Medzi najpopulárnejšie reklamné predmety sa predtým radili práve prepisovačky, ktoré boli nielen lacné, ale taky pomerne praktické. V dnešnej dobe môžeme byť aj trochu kreatívnejší. Logo sa dá potlačiť takmer na všetko. 

Ak chcete, aby vaše reklamné predmety boli praktické a aby boli hojne využívané, stačí ich vyrobiť v podobách, ako sú tieto: 

zvinovací meter 

Žiadny domáci kutil ani kutil z povolania sa nezaobíde bez zvinovacích metrov. Vďaka metra pracujeme presne. Bohužiaľ to nie je dnes to najlacnejšie, čo si môžeme zakúpiť. Preto každý kutil ocení, keď mu zamestnávateľ meter daruje. Že bude na metra logo, to nikto nerieši. Pre zamestnávateľa je to tak skvelá reklama, ktorá bude fungovať aj niekoľko rokov. 

skladací meter 

Okrem zvinovacích metrov, ktorá kutilovia väčšinou nosí po vreckách, je dobré si zaobstarať aj skladací meter. Skladací meter sa predáva v mnohých dĺžkach, záleží vždy na majstrovi, ktorý uprednostní, ale väčšinou postačí dvojmetrový meter. 

Aj na tento typ metre sa dá potlačiť logo spoločnosti. Len to chce vedieť, aké veľké logo má byť a kam presne má byť umiestnené. 

multifunkčné kliešte 

Čím viac sú veci multifunkčné, tým viac šetrí miesta. Nenoste v kufríku hromady klieští, keď vám postačí len jedny – tie multifunkčné. A práve aj na také multifunkčné kliešte možno natlačiť reklamný logo či pútač. Opäť sa jedná o dlhodobú reklamu (nejedná sa o reklamu na jeden rok), preto do nej neváhajte investovať.