Rafinovaná maxisukně

Patríte medzi tie ženy, čo nedajú na sukne dopustiť a to, ako v lete tak aj v zime? Tohtoročným hitom boli maxišaty, ale maxisukně nie sú tiež na zahodenie. Len je treba dať si pozor, s čím sukňu kombinujeme. Variácií je mnoho a vďaka nim môžete vyzerať elegantne tak i športovo. Dajte dôraz aj na doplnky, tie dodávajú oblečenie šmrnc a originalitu. 

Maxi sukne majú mnoho výhod vďaka svojej dĺžky. Sukňa siaha až k členkom, takže ak nemáme zrovna nôžky ako modelka a chcete nejaké tie malé nedokonalosti schovať, je táto sukne ideálnym pomocníkom. Lichotí každej postave, len je treba ju vyskúšať a už ju nezložíte. 

Ako teda kombinovať? 

Ak vám tohtoročný hit kvetovaných, farebných topov padol do oka, nebojte sa ho nakombinovať s maxisukní. Tá by mala byť však jednofarebná a farba by mala byť menej výrazná. V tomto outfite je veliteľom jednoducho zvršok. Doplnky by mali byť jemnejšie. 

Tiež klasická kombinácia čierno-biela nie je na zahodenie. Kto má väčšie prsia či bruško zvolí čiernu farbu na hornú časť tela. Tým sa opticky zoštíhlite. Ak vás tento problém netrápi môžete farbu otočiť a to biela hore, čierna nadol. Kabelka a topánky môžu byť buď čierne či úplne iné farby a tým strhnete pozornosť na doplnky. Takže by určite nemali byť len tak obyčajné. 

Aj tento rok letia námornícky štýl. Tak prečo ho nespojiť s maxisukní? Jednoduché biele tričko s modrými pruhmi, sukňu je potrebné zvoliť jednofarebnú. Prírodná hnedá, čierna, modrá či biela? To je už čisto na vašej fantázii a vkusu. Doplnky môžeme vybrať so slameným vzorom.