Do poltopánok patrí farebné ponožky!

Plesová sezóna je konečne za nami. Síce to znamená, že si dámy so svojimi dlhými noblesnými róbami dajú na chvíľku pokoj, ale neznamená to, že by páni mali prestať nosiť obleky, košele a poltopánky. V súčasnej dobe jednoznačne viedol počas plesovej sezóny tmavomodrý oblek, ktorý bol sprevádzaný hnedými poltopánkami a stejnobarevným pásikom. Nasledovala košele, ktorá sa volila do svetlejších odtieňov. Zabúdalo sa na krikľavé farby, na fosforové odtiene alebo na pestrofarebné druhy, ktoré len znechutili každý pohľad. Biele či svetlúčko modrej alebo ľahko ružovej boli jasnou voľbou. Móda 2017 nie je niečím špeciálne, trend sa nemení tak rýchlo, pokračuje v rovnakom štýle ako v roku 2016.

Tento formálny štýl ale miluje väčšina žien aj v bežnom živote, nielen za tak slávnostných udalostí. Ak sa páni chcú dámam zapáčiť, určite si vezmú presne tieto kúsky na večeru alebo na zoznamovanie s jej rodičmi. Poltopánky sú fantastické tiež k džínsom, ktoré majú strih iba k členkom. Keď mu do nich zvolíte pestrofarebné a rôzne vzorované ponožky, budete excelovať!

Farebné ponožky sú súčasným veľkým hitom, ktorý si muži doslova zamilovali. Už sa teraz nemusí obracať na obyčajné jednofarebné kúsky, ktoré sú nielen nevkusné, ale aj nudné. Farebnosť teraz naozaj víťazí! Najlepšie sú potrebné ponožky značky Happy Socks, ktoré úplne dominujú trhu s týmto kúskom oblečenia. Vďaka svojim vzorom, ojedinelosti, farebnosti a originality denne lákajú hromady návštevníkov, ktorí sú za tak bláznivé ponožky schopní minúť naozaj veľké peniaze. Niet sa čomu diviť, že dvaja mladí zakladatelia na týchto ponožkách zarobili naozaj hotový majland.

Tiež sa teraz rozbehol trend, ktorý umožnil nadšencom najmä filmov nosiť tiež také ponožky. Nadšenci do ságy Star Wars si môžu kúpiť ponožky s hlavnými hrdinami na bokoch. Nebudú za bláznov, ale za úplne štýlové jedinca. To isté platí napríklad o lovcoch pokemonov. Aj tieto vzory sú veľmi obľúbené. Veď kto by nechcel mať na nohách pikatchů!