Plnšie postava nie je hanba

Myslíte si, že ak nemáte práve veľkosť S, tak na seba nič krásne nemôžete obliecť? Tak to sa mýlite. Je pravdou, že chudé slečny to majú s nakupovaním omnoho jednoduchšie. Nemusí si lámať hlavu, či im to nepridá kilá či či budú mať ich veľkosť.

Ale aj pre plnoštíhle postavy je veľa krásnych kúskov na výber. Len je treba trochu viac hľadať a vedieť, čo našej postave pristane. Ak takéto kúsky objavíte, zistíte, že nielen so štíhlou postavou môžete byť sexi.

Čo teda hľadať?

Je potreba siahnu po niečom, čo dá vyniknúť našim prednostiam, a naopak schová to, čo treba. Pred nákupom je dobré si ujasniť, čo sa nám na našom tele najviac páči a čo chceme, aby vyniklo a upútalo pozornosť.

Niektoré má krásne prsia iná zadoček. Tak prečo je schovávať?

Je potrebné vybrať také kúsky, ktoré postavu opticky zúžia a strih, ktorý podčiarkne naše vnady. Tiež na farbe veľmi záleží. Základným pravidlom je, že tmavé farby zoštíhľujú, ale to neznamená, že ak nie je vaša veľkosť 36 tak si nemôžete dovoliť inú farbu ako čiernu.

Skvele vyzerá kombinácia tmavých a svetlých tónov. Tam kde potrebujete ubrať nejaké to kilo, zvoľte farbu tmavšie. Takže ak vás trápi väčšie pozadie, siahnite napríklad po tmavo modrých nohaviciach a blúzku zvoľte kľudne žltú. Táto farba vás oživí a nie je tak nudná, ako kombinácia čierna a biela, ktorú vidíme na každom kroku.

Materiál je pri výbere dosť dôležitý. Najlepšie je samozrejme ten prírodný. Ak zvolíte prírodný materiál v kombinácii s elastanom neurobíte chybu.