Plesové šaty pre každú ženu

Plesová sezóna je tu. Vám sa ale na žiadny ples vôbec nechce, pretože máte obavy, že na svoju postavu nezoženiete tie pravé šaty? Nemusíte sa vôbec ničoho obávať, pretože aj s pár kilami navyše môžete byť kráľovnou plesu.

Je to proste tak, nie všetky môžeme mať postavu modelky, ale napriek tomu ako modelky, chceme mať krásne šaty, v ktorých zažiarime. V dnešnej dobe to ale nemusí byť vôbec žiadny problém. Je potrebné vedieť po akom strihu šiat siahnuť a vaša plnoštíhla postava bude v plesových šatách vyzerať skvele.

širšie boky

Ak vašej problematickú partií sú práve širšie boky, vyberte šaty alebo sukňu áčkového strihu. Tento strih je veľmi jemný a ženský. Vďaka tomuto strihu budú vaše partie rafinovane skryté. Šaty s Áčkové sukne sú väčšinou vypasované vyššie, než je tomu zvyčajne, preto vám opticky predĺžia nohy a zúžia pas.

tmavá farba

Je známe, že čierna farba zoštíhľuje. Preto sa nebojte staviť na klasiku a ísť do čiernej farby. Tiež nie je potrebné sa obávať tmavo modré, tá odvedie rovnakú prácu ako klasická čierna a vy sa budete líšiť od väčšiny dám.

dekolt

Či sa môžete pýšiť plným dekoltom, treba to využiť a zdôrazniť tieto prednosti. Preto pri výbere šiat ani chvíľu neváhajte a siahnite po tých s hlbokým výstrihom.

Základom všetkého pri výbere šiat je to, ako sa v nich cítite vy. Takže sa riaďte svojím pocitom. Ak si kúpite šaty, v ktorých sa cítite zle, ale predavačka povedala, že pre vašu postavu sú ideálne, je niečo zle a vy si ples neužijete, čo by mohla byť veľká škoda.