Páni, tieto svetre vám nesmú chýbať v šatníku!

Móda sa každým dňom neustále mení. Vyznajú sa v nej snáď iba ženy, ktoré chodia nakupovať takmer denne. Páni však veľmi často bývajú módou úplne nepoľúbení. Je to škoda – pánska móda je aktuálne vážne skvelá, neustále do nej pribúda celý rad zaujímavých kúskov, ktoré stoja za zmienku. V súčasnej dobe by mali páni svoju pozornosť venovať hlavne rolákom, ktoré sa hodia nielen klasicky k svetru, ale aj k saku či smokingu. Okrem toho by svoju pozornosť mali venovať aj svetrom, ktorých je na trhu habadej a bez ktorých by sme sa v tomto ročnom období nezaobišli.

Svetre sú dnes samozrejmou súčasťou šatníkov. Teda hlavne v tomto ročnom období, kedy neustále premýšľame, čo na seba navlečieme, aby sme sa čo najviac zahriali. Pokiaľ aj vy patríte k tým, ktorí chcú byť v zime v teple, sú svetre skutočne samozrejmou súčasťou vašich šatníkov. Ak ste tomuto druhu oblečenia prišli na kĺb až teraz, teda nakupujete si dostatok svetrov do šatníkov až teraz, možno by ste mali vedieť, aké svetre sa dnes kúpiť oplatí. V obchodoch je ich predsa toľko, že sa v nich málokto vyzná, že málokto siahne po tom štýlovom type.

• kardigany

K tým najštýlovejším svetrom patria rozhodne kardigany, čo sú svetre väčšinou bez zapínania. Sú skutočne štýlové, do módy sa dostali už pred pár rokmi. V súčasnej sú populárne ako v ženskom, tak v pánskom svete. Páni si môžu kúpiť tieto svetre snáď v každom obchode, akýkoľvek strih kardigánu je štýlový, záleží teda len na vás, aký vám padne do oka.

• tenké svetre s dlhým rukávom

Mnoho ľudí si pod slovom „sveter“ vybaví hlavne hrubý odev, ktorý šijú naše babičky. Lenže sveter nemusí byť iba taký, môže byť skutočne aj tenký – ak si kúpite tenký sveter s dlhým rukávom, nebojte sa ho dať napríklad na košeli, kedy si len vyberiete golier od košele. Presne tak sa to aktuálne nosí, s týmto nikdy neurobíte chybu.

Samozrejme by sa pod svetrom mala nachádzať košeľa, ktorá má pevný golier. Bežné kárované košele majú golier väčšinou nestabilný, ten by v kombinácii so svetrom nevyzeral dvakrát dobre.