Netradičné dovolenka v Las Vegas

Mesto hriechu Las Vegas by mal každý aspoň raz za život navštíviť. Je známe svojimi bary, kasínami, nočným životom, obchody a nikdy nekončiaci zábavou. Las Vegas je miesto, kde to proste žije. Kasína, rulety, karty a rozprávkové výhry, toto mesto jednoducho vzniklo pre zábavu. Predtým sem jazdili robotníci, ktorí stavali Hoover priehradu, aby sa odreagovali a pobavili sa. Potrebovali si oddýchnuť od tvrdej driny. Dovolený bol aj hazard. Za pár rokov tu vyrástla kasína, hotely a bary. Mnohé lákadlá chytala návštevníkov do svojich sietí a už je potom lapené nikdy nepustila. Vidina ľahkého zárobku a veľmi rýchleho rozprávkového zbohatnutia vábila ľudí od pradávna. Las Vegas láka aj dnes milióny turistov ročne.

Liberálne zákony

Las Vegas a v podstate k tomu takmer celá Nevada má dosť liberálne zákony. V štáte Nevada sú napríklad hazardné hry legálne. Spojené štáty sú striktné u alkoholu a cigariet, ale v Las Vegas sa môže fajčiť aj priamo v kasínach. Uvidíte tu celý svet v zmenšenej mierke. Krásnu Eiffelovku, Cheopsovu pyramídu aj newyorskú Sochu slobody. Zažijete francúzsku romantiku aj gondolu známu z Benátok. Kópia najznámejších architektonických skvostov a slávnych stavieb sú poriadnym lákadlom pre turistov. Obchody sú tu na každom rohu, butiky aj kúsky za pár dolárov.

Svadba v Las Vegas a zábava

V Las Vegas sa ľudia radi berú. Je tu nespočetné množstvo kaplniek, kde vás ochotne oddajú. Zábava tu nie je len v herniach. Hotely sa tu predháňajú, aby pripravili zábavnejšie program. Podívanou možno zažiť v krásnej botanickej záhrade s vodopádmi či soptiacu lávou u umelého jazera. Idú tu divadlá, koncerty i čarodejnícka vystúpenia. Za hranicami mesta vyrazte do blízkeho Grand Canyonu a na Hooverova priehrada. Las Vegas je dovolenka snov pre všetkých milovníkov akčných večierkov a zábavy. Mesto hriechu je miesto, ktoré ponúka množstvo skvelých možností.