Náramky priateľstva? To je skvelý doplnok!

Vo svete módy sa stále niečo deje. Zo začiatku jari sa vždy ukáže farba, ktorá bude vládnuť celému nadchádzajúcemu roku. Teraz sa jedná o vojenský zelený odtieň, avšak nech už si zvolíte akýkoľvek odtieň zelenej, neurobíte chybu. Navyše sa teraz stali populárne predovšetkým kabelky do ruky, ktoré určite ocenia predovšetkým ženy, ktoré milujú nosenie formálneho štýlu. Presne také kabelky sa totiž k formálnejším lookom hodia úplne stopercentne. Ostatne nadšené budú aj tie, ktoré milujú elegantnosť, ale nijako sa do nej nehrnuli, pretože sa pod elegantnosťou skrývali lodičky, ktoré spôsobovali a doteraz aj spôsobujú otrasnú bolesť. Elegantnosť a ležérnosť sa teraz zlúčila, preto sa môžete radovať z toho, že lodičky skombinujete s džínsami a tenisky so sukňami či so šatami.

Módny svet sa však mení aj v oblasti doplnkov. Ide predovšetkým o to, že sa zmenil trend masívnych šperkov. Zrazu už nie sú populárne tie masívne šperky, ale teraz lepšie urobíte predovšetkým s obľúbenými nežnými jednoduchými príveskami, ktoré idú na krku sotva vidieť. Pokiaľ však nie ste zástancami niečoho na krku, rozhodnite sa pre ďalší trend, a síce pre náramky. Tie sú najkrajšie predovšetkým v kombinácii s hodinkami, preto ich voľte práve s nimi. Pokiaľ neviete, aké náramky si zvoliť, skúste si urobiť klasické korálkové náramky priateľstva, ktoré sú úplne ideálne.

Moderné puto podľa aktuálnych trendov

Náramky priateľstva sa stali populárne už kedysi dávno. Používali sa už za čias mladosti našich rodičov, preto sa nie je čomu diviť, keď v mamičkinej šperkovnici taký skvost ešte nájdete. Avšak také náramky sú úplne skvelé, pretože nielen budete mať akési symbolické puto na rukách s vašou osobou blízkou, ale na druhú stranu sa bude jednať o krásny moderný doplnok, ktorý vám určite bude závidieť kdekto.

Teraz sa navyše rozbehol ešte taký trend, že sa náramky zhotovujú s menami nositeľov. Väčšinou si ich objednávajú alebo robia páry, ktoré sú do seba šialene zamilovaní, pretože práve oni chcú ukazovať svoju lásku na míle ďaleko.