Nakupovanie v Grécku

Ak sa vydáte k mořido čarovného Grécka, potom nezabudnite si vziať svoju kreditnú kartu, pretože po peknej relaxačnej dovolenke na pláži, budete absolvovať nákupy. Všetci vieme, že Grécko je tradične krajinou, kde si môžete kúpiť všetko. 

Obchody v Grécku 

Najvýhodnejšie v Grécku nakúpite oblečenie a textílie, pretože v tejto krajine majú výrobky európske štandardy a mnoho svetových firiem tu dodáva výrobky najvyššej kvality za dobrú cenu. Oblečenie – od tričiek až bundy, je dobré sa pozrieť naTsantilis sieť predajní, Lucifiar, Tenezis a Sprider, rovnako ako na mnoho ďalších. Tu si môžete zakúpiť najrôznejšie oblečení.Nechybí obľúbené značky ako GAP, Esprit, Zara, Bershka, a mnoho ďalších za prijateľné ceny a príjemné kvality. 

Super nákupy v hlavnom meste Grécka 

Chystáte sa na dovolenku do Grécka? Určite si nenechajte ujsť návštevu hlavného mesta Atény, pretože tu sú sústredené najväčšie a najzaujímavejšie odbytiská pre nákupy. Už na predmestí gréckeho hlavného mesta, môžete navštíviť obrovskú sieť predajní, ktoré vás potešia veľmi dobrým výberom textilu, obuvi a Closeouts minulých kolekcií. Vynikajúci stock centrum Athen Designer Outlet sa nachádza v samom srdci hlavného mesta. Poteší všetkých milovníkov nakupovania zľavy až 70%. Sú tu celé ulice butikov všetkých svetových značiek a slávnych návrhárov ako Trussardi, Ferre, Versace, Moschino, Lacoste, Hugo Boss a mnoho, mnoho ďalších. Oceníte aj veľa autobusových zastávok, autobusy vás zavezú priamo do nákupného centrav cene len 1 €. 

Trhy v Grécku 

Samozrejme, čerstvé ovocie a zelenina, rovnako ako olivy, syry a vynikajúce olivový olej, rovnako ako mnoho, mnoho ďalších vecí, je najlepšie kúpiť na trhoch. Žiadny z obchodu sbohatosti rozsahu produktov, neponúkne takú skvelú atmosféru, ktorá je na trhu. Môžete si kúpiť nielen to, čo potrebujete, ale tiež plne nasať ducha samotného Grécka. Trhovisko sú otvorené od 7 do 14 hodín, a to len v určité dni. Najzaujímavejšie grécke produkty si môžete kúpiť taktiež na trhu – to je ovocie a zeleniny pestované v záhradách, rovnako ako sladkosti a lahodné domáce syry, a samozrejme domáce olivový olej a olivy. 

Huskies Agora 

Nejpopulárnějšítržiště nesie názov „Huskies Agora“ v hlavnom meste, a je nazývaný „Varvakios agora.“ Nakupovať tu môžete celý týždeň od 7-18 hodín, cez víkendy iba v nedeľu, ponúka nielen potraviny, ale aj oblečenie a domáce výrobky. V Grécku sú blšie trhy, kde sa dajú nakúpiť exkluzívne vecičky. Môžete stráviť hodiny pri hľadaní vintage oblečenie a starožitnosti upomienkových predmetov, a tiež nájsť pár ručne vyrobených topánok alebo nábytok starý niekoľko desiatok rokov.