Najdrahšia značka oblečenia: ktorá je jedným z správnych luxusu?

Luxus, luxus a tiež nádherná. To všetko symbolizuje mnoho značiek na svete. Pozrime sa však do módneho sveta a odhalme, čo patria do synonymum týchto slov najdrahšie značky oblečenia. Aj keď nemusíme ísť ďaleko (mnohé z nich možno nájsť aj v Českej republike), spomenmeme tých, ktorí sú známi na celom svete.

Louis Vuitton sa nachádza na prvom mieste

Sen prakticky každej ženy je vlastniť kabelku Louis Vuitton. Značka je v súčasnosti synonymom módneho gigantu, ktorý bol vytvorený pod krídlami módneho návrhára rovnakého mena. Zatiaľ čo na začiatku to boli kabelky, dnes má značka v portfóliu aj príslušenstvo v kombinácii nielen s kabelkami rovnakej značky.

Málokto vie, že značka sa tiež špecializuje na topánky, hodinky alebo šperky alebo slnečné okuliare. Najznámejšími (a tiež najfalšovanejšími) sú však uvedené kabelky.

Iba diabol nosí pradu

Názov je teda populárny americký filmový film, ale v skutočnosti – prečo nie. Niektoré ženy, ktoré nosia túto ďalšiu luxusnú značku, môžu byť skutočne tak konvertovaným diablom, nemyslíte? V každom prípade, ktokoľvek nosí Pradu, hovoríme o inej veľmi luxusnej značke, ktorá má svoje trvalé miesto na trhu s luxusným tovarom.

Okrem toho Prada nie je taká stará značka. Základný kameň bol položený v roku 1913, za značkou je Mario Prada. Luxusná ponuka teraz obsahuje aj celý rad kožených doplnkov a tiež topánok.

Pre šperky na Cartier

Mnoho žien chce kabelku Louis Vuitton, najtypickejšiu červenú škatuľu, v ktorej budú skryté šperky Cartier. Cartier je jedným zo synonymum luxusu šperkov. Ale nielen šperky sú na značke. K dispozícii sú tiež šperky, hodinky, ale tak módne doplnky.

Mimochodom, vedeli ste, že značka je v prevádzke od roku 1847 a má svoje meno po zakladateľovi?