Muži a čipka? Áno!

V dnešnom svete je pre mnohých byť originálny veľmi dôležité. Ak patríte medzi tieto jedinca, tak vás určite zaujme nový módny hit! 

Módna kolekcia nesie názov Lace Me Up, jedná sa teda o krajkové oblečenie. Tento módny hit vznikol v Los Angels Hľadali by ste tieto kúsky v dámskom oddelení? Tak v tom prípade by to bol veľký omyl! Táto kolekcia sa totiž týka len a iba mužov. 

Konkrétne sa jedná o pánske kraťasy, ktoré sú celé z čipky a sú v letných pastelových farbách. Kraťasy vyzerajú tak ako ich poznáme. Majú dve vrecká vpredu a jedno vrecko nájdeme tiež vzadu, pútka na opasok tiež nesmie chýbať a dĺžka týchto čipkovaných šortiek je nad kolená. Spodná bielizeň pod tento model je treba voliť buď v úplne rovnakej farbe a alebo práve naopak vo farbe úplne odlišné. 

Čo na zvršok? 

Aby módny návrhári mužom ušetrili námahu a páni si nemuseli lámať hlavu s akým tričkom, tielkom či košeľou tieto krajkové kraťasy kombinovať. Vytvorili aj kolekciu čipkovaných košieľ. Košele sú v rovnakých farbách ako kraťasy. Takže páni si môžu vytvoriť buď to rovnakofarebná komplet, alebo zažiariť v rôznofarebných žiarivých kombináciách. Je to čisto na vašej fantázii a trochu aj zmyslu pre výstrednosť a originalitu. 

Tento módny hit je pre sparné leto ideálnou voľbou a verte, že neuniknete pozornosti žiadnej ženy. 

Ako zdôrazniť vašu ženskú stránku? Predsa krásnymi šperky! 

Môžete mať akokoľvek dokonalé oblečenie, ale keď váš outfit postráda šperk, je to ako nalíčené oko bez maskary alebo plesové šaty bez lodičiek. Proste tomu niečo chýba. 

Šperky nie sú žiadnou novinkou. Nosili sa už v dobe neandertálcov, pre ktoré mali symbolickú hodnotu, a ktorí ich používali pri rôznych rituáloch a ako talizmany. Napríklad aby ich ochránili pri love alebo pred zlými duchmi. V čase kráľov zase predstavovali moc, silu a bohatstvo daného panovníka, ktorý sa ovešiavali zlatom a drahými kameňmi. V dnešnej dobe už tento účel nie je tak častý. Šperky nosia skoro všetci, pretože sa pohybujú v širokej cenovej relácii, a dovoliť si ich tak môže takmer ktokoľvek.