Morellato

Morellato – značka kvalitných šperkov pre život v posledných rokoch veľmi známa aj v Českej republike. Nájsť ju u nás bolo úplne ľahké, pretože sa skrývala na každom rohu, lenže v posledných rokoch sa predaj zameral predovšetkým na internetovú podobu, a tak sa ľudia s touto značkou stretávajú reálne len zriedkakedy. Lenže aj v tejto situácii platí, že sa jedná o kvalitné šperky, ktoré majú za sebou dlhoročnú históriu a ešte dlhšiu tradíciu, s ktorou sa preslávili vo svete. Samotné rozširovanie značky však začalo až vtedy, keď umreli pôvodný zakladatelia. Dnes už ale Morellato pozná naozaj každý. Každý z nás má tieto šperky zafixované ako tradičný taliansky dizajn, ktorý je vytváranie najnovšími postupy, ktoré sú vyvíjané v benátskej laboratóriu.

Pre ženy je šperk vždy ideálny darčekom

Pokiaľ páni zháňa darčeky pre svoje priateľky či manželky, vždy je dobré kúpiť šperk. Ten ženu vždy úplne odzbrojí a zároveň jej dodá naprostý pôvab, ktorý tu bol, ale nebol zas tak úplne zrejmý. Páni si v poslednej dobre zvykli na to, že stačí žene priniesť len kvetinu, tá by sa ale mala nosiť nezávisle od toho, či sú alebo nie sú narodeniny – proste len tak, treba preto, že je zrovna sobota. Narodeniny sa potom musia obohatiť nejakým iným darom a šperk je väčšinou ten najlepší. Je to z toho dôvodu, že šperky si sama žena nikdy nekúpi.

Výnimkou sú hodinky, ktoré sú maximálne trendy a ktoré sa nosia denne. Drahé náušnice alebo náhrdelník si nikdy nekúpi, pretože síce po ne túži, ale samy si ho bezdôvodne nekúpi kvôli vysokej cene. A tak sú teda veľmi rady, keď ich sny splnia ich milujúci partneri práve treba v deň narodenín alebo niekoľkoročného výročie. Dámy potom majú pocit, že si ich všímate a že je počúvate. Problém by bol, keby ste kúpili absolútne nevhodný šperk, ale to sa vám s tými šperky od značky Morellato stať nemôže.