Móda pre tehotné. V akých outfitoch zažiarite?

Ak ste v požehnanom stave a doteraz ste nemuseli svoje tehotenské bruško riešiť, možno vás prekvapí, s akou rýchlosťou teraz budete musieť na krátky čas obmeniť šatník. Neprepadajte panike. Nohavice s trakmi a vysoké tehotenské džínsy nie sú jedinou alternatívou pre nastávajúce mamičky. Môžete využiť univerzálne kúsky, ktoré využijete aj po svojom tehotenstve, budete sa vďaka nim cítiť pohodlne a krásne.

Hlavne zostať v pohodlí

Tvrdnúce bruško vám čoskoro nedovolí skinny džínsy av niektorých prípadoch nepochodíte ani s voľnejším typom boyfriend. Prichádza teda čas na pružné materiály. Stavte na teplákovinu, ktorá je elastická, pohodlná a nebude vás pri sedení tlačiť. Z takto flexibilného materiálu zoženiete nielen obyčajné nohavice na vychádzky, ale aj slušné a reprezentatívne oblečenie do práce, kde budete hravo spĺňať dress-code až do doby, než nastúpite na materskú dovolenku. Zároveň sa v nich budete môcť zúčastňovať kultúrnych podujatí a stále vám bude pohodlne.

Myslite predovšetkým na seba

Nastáva čas na otázku, či chcete svoje tehotenské brucho dávať na obdiv okoliu alebo ho radšej maskovať. V prvom variante poslúžia ideálne pružné tričká z príjemného materiálu, ktoré nebudú dráždiť pupok, ktorý vám pomaly a iste začne vystupovať.

V opačnom prípade siahnite po blúzkach, ktoré sú voľné a vzdušné. Kedykoľvek budete chcieť na svoje bruško upozorniť, stačí zvoliť dlhšiu blúzku alebo tuniku a nad bruškom pod prsiami ju previazať silnejšou stuhou. Vykreslí sa tak vaša nádherná tehotenská silueta.

Voľba doplnkov

Pokiaľ máte obľúbené lodičky, bez ktorých si outfit nedokážete predstaviť, možno vám budú robiť problémy natekajúce chodidlá. V tehotenstve sú vyvýšené topánky mnohým ženám nepríjemné, a preto je čas staviť aj na iné doplnky. Odveďte pozornosť od topánok štýlovou kabelkou, šatkou, klobúkom alebo inou pokrývkou hlavy. Prevažne v treťom trimestri môžete topánky zakrývať pri nosení maxi šiat a celkový outfit vylepšiť šperky alebo ďalšími pestrými doplnkami.