Metalová strieborná na každom kúsku doplnku

Trendov, ktoré tento rok budú letieť, bude veľká hromada! S príchodom jari sa postupne odhaľujú rôzne novinky, na ktoré sa už teraz môžeme v obchodoch tešiť. Medzi tie najhlavnejšie sa radí predovšetkým pestré farby, ktoré budú dominovať jarnému období nielen v prírode, ale aj v našom šatníku. Mimo obľúbené výrazné farby, ako je žltá, červená, oranžová, kráľovsky modrá a ružová, na svoje čestné miesto trendov tohto roka zasadne aj metalovo strieborná. Tú teraz môžete vidieť naozaj na každom rohu, pretože sa jedná o kúsok, ktorý je absolútne fantastický.

Metalová striebornú však nenájdete skoro na žiadnom kúsku oblečenia, ale skôr na doplnkoch. Niet sa čomu diviť, doplnky vyzerajú oveľa lepšie než napríklad metalovej nohavice či sveter. Najväčšie trendom sú hlavne topánky tejto farby. Tie totiž zaručene rozžiari nudný všedný look a urobí z neho niečo neskutočne báječného. Vďaka tomu, že túto farbu môžete nájsť v tých najrôznejších prevedeniach topánok, si na svoje prídu ako milovníci formálneho štýlu, tak športovci či nadšenci do ležérneho outfitu. V tejto farbe totiž nájdete ako poltopánky (ktoré sú viac ako obľúbené), tak napríklad tenisky či sandálky. Všetky tieto kúsky sú jasnou kúpi, ktorá nesmie chýbať v žiadnom botníku.

Metalová strieborná však dominuje aj iným doplnkom, a síce treba kabelkám. Ak netúžite po výkrikoch módy, ktoré v sebe nesú najrôznejšie pestrofarebné kombinácie, a preto stávkujete na istotu, ktorá máte v ležérnom, jednoduchom, čiernom outfite, obohaťte aj tento look strieborným doplnkom v podobe kabelky. Nie je nič lepšie, ako urobiť pohodlný, avšak obyčajný look tým jedinečným!
Mnoho žien tiež volí rovnakofarebná podobu svojich nechtov. Jedná sa o čierny poklad a na ňom sú rozotrené trblietky tak, aby urobili unikátnu farbu a aby nešlo spoznať, že sa o trblietky jedná. Tento „doplnok“ je tiež veľmi vkusný a rozhodne moderné.