Listová kabelka doladí nielen elegantný look

Plesová sezóna je už za nami. Pre niekoho sa jedná o smutnú udalosť, pretože plesy úplne miluje. Predovšetkým ženy sú väčšinou rady, keď sa môžu vyháknuť ako princezné. Noblesné róby, kožušina okolo ramien, drobná kabelka do ruky a topánky, nad ktorými zostáva ohromený nejeden návštevník a zúčastnený plesu. Niekto si však oddýchol, pretože plesová sezóna tiež môže znamenať utrpenie, a to u tých, ktorí nevedia tancovať alebo nemajú radi, keď ich nohy trpia kvôli nepohodlným lodičkám či poltopánkam.

Listová kabelka na ples

Z plesu však najmä ženám zostane jeden doplnok, ktorý môžu využívať celý rok, a síce kabelka zvaná listová kabelka. Jedná sa o drobnú kabelku väčšinou bez pútka. Jej popularita stúpla úplne fenomenálnou rýchlosťou, pretože sa začala nosiť k úplne bežným outfitom. Rovnaká situácia nastala napríklad u lodičiek, ktoré boli jednoznačne definované ako typ obuvi, ktorý sa hodí naozaj ku všetkému. Teraz sa napríklad lodičky najviac nosia k roztrhaným džínsom, k basic tričku ak klobúku. Čo na to povedať? Móda je jednoducho vpred a dáva možnosť aj tým z nás, ktorí miluje ako ležérnosť a pohodlnosť, tak nekonečnú eleganciu a utrpenie. Avšak u listových kabeliek sa väčšinou hovorilo, že sú to také typy kabeliek, ktoré sa veľmi neunosia. Ony však akosi ukázali pravý opak.

Už sa nemusí nosiť iba objemná taška cez rameno alebo napríklad drobná kabelka s popruhom. Nech už na seba vezmete čokoľvek, skúste to s listovou kabelkou, ktorá je teraz úplne v rôznych kombináciách. Keďže je jar, voľte kabelky, ktoré majú pestré sfarbenie. Také pestré farby vám totiž zaručia štýlovosť. Čím farebnejší kúsok totiž budete mať, tým viac budete trendy, a to určite každá žena chce. Vďaka pestrofarebnosti navyše rozbijete každý všedný outfit. Nemusíte premýšľať, či obyčajný napríklad čiernobiely look nebude pôsobiť nutne, keď k nemu doplníte jednoduchú listovú kabelku však napríklad kráľovsky modrej farby. Zaujmete určite aj pestro žltou či sýto červenou farbou. Práve tieto tri odtiene totiž dominujú pultom obchodov a nie je sa čomu diviť, jedná sa o tie najlepšie farby ever!