Letné šaty von zo skríň

Teploty sú stále nízke, a ešte to nejaký čas potrvá, než tomu bude inak. Ale máme tu dobrú správu pre tých, čo milujú leto a k nemu i jeho módu. Stalo sa veľkým hitom kombinovať letné oblečenie s tým zimným.

Ak vás táto móda stále míňala, treba to rýchlo napraviť a vystúpiť z davu a všedných zimných dní.

Siahnite po šatách

Dlhé ľahké šaty boli tohtoročným najväčším letným hitom. Preto nepochybujeme o tom, že každá z nás nejaké nájde. Nebojte sa ich vytiahnuť a obliecť. Zdá sa vám to v tomto ročnom období veľa zvláštne? Nemusíte sa ničoho obávať. Vďaka teplým zimnom doplnkom rozhodne nezmrznete.

Čo k nim obliecť?

Základným pravidlom zimy je mať nohy pekne v teple. Toho sa budeme držať aj teraz. Nebojte sa k šatám obuť čižmy pod kolená či ešte kratšie. Ak máte radšej športovejší obuv, vyskúšajte členkové topánky na šnurovanie s kožušinkou.

Veľkým hitom sú rôzne vzorované a farebné pančuchy. Pokiaľ máte šaty kratšie, rozhodne si k nim kúpte farebné pančuchy, čo vám k šatám budú krásne ladiť. S farbou pančúch môžete tiež zladiť dlhú šál a čiapku. Tým váš outfit dostane naozaj zimné ráz a určite v ňom nezmrznete. Pokiaľ si zaobstaráte baret, urobíte len dobre. Baret možno kúpiť v mnohých farebných prevedeniach, takže budete mať veľa kombinácií.

S každým novým doplnkom dostane váš originálny outfit iný nádych a na ulici budete neprehliadnuteľné.

K tomuto outfitu sa nebojte obliecť ako elegantný kabát, tak prešívanú bundu pre športovejší štýl.