Hodinky? Tie musia byť vždy!

Každodenné outfity je vždy potrebná aspoň trošku oživiť. Veľakrát si oživenie ženy predstavujú napríklad pod masívnymi šperky alebo rôznymi tvarmi a farbami svojich kabeliek. Jednoducho ide teda o kúsky, ktoré sú vždy v akomsi kontraste s daným outfitom, a tak sa nie je čomu diviť, keď je ženy preferujú. Ako inak rozbiť čiernobiely look než práve treba obľúbenou žltú kabelkou či metalovo striebornými poltopánkami! Všetko ide pekne skombinovať, avšak mnohokrát sa zabúda na jednu dôležitú vec – na jeden jediný doplnok, ktorý sa dá dokonale zladiť ako k formálnemu štýlu, tak k tomu ležérnemu. Jedná sa o hodinky, ktorých obľúbenosť za poslednú dobu veľmi vzrástla. Aké sa radí k tým najlepším?

1. Michael Kors zaujal nielen s kabelkami, ale tiež predovšetkým s hodinkami

Ak by ste zatúžili po elegantnejším vzhľadu, siahnite jednoznačne po Michael Kors hodinkách. Tie sú úplne fenomenálne voľbou, pretože sa stretnete najmä s prevedením s kamienkami. Kamienky dodávajú jednotlivým typom hodiniek akýsi luxus, a tak sú práve tieto skvelou voľbou najmä pre chvíle, kedy je formálny look na mieste. Myslite však na to, aby ste nemali zlaté hodinky a strieborné doplnky (napríklad náušnice, náhrdelník či náramok). Síce móda miluje tieto jednotlivé farby, ale nie pohromade. Na to si teda dajte vážny pozor.

2. Louis Vuitton? Nielen kabelky a kozmetika!

Značka Louis Vuitton je preslávená mnohým svojím tovarom. Medzi najznámejšie sa radí nie moc vkusnej kabelky hnedej farby s iniciály po stranách. Ďalšou veľmi často nakupovaným produktom je kozmetika, najmä parfumy, ktoré majú svoju ojedinelú vôňu, ktorá nepatrí medzi tie najhoršie, ale tiež ani medzi najlepšie. Čím však značka zaujala úplne, sú hodinky. Tie sú nevšedné a originálne. Majú zvláštny tvar. Skvele sa hodí ako k formálnemu štýlu, tak si ich pokojne môžete vziať len tak k obľúbenému svetra, ktorý úplne milujete. Je to na vás, hodinky sa skvele prispôsobí.