Green factory: Štýl bývania, kde sa budete cítiť skvele

Priemyselný štýl sa v posledných mesiacoch dostal do popredia záujmu interiérových dizajnérov. Hoci sú tu materiály starostlivo vybrané s ohľadom na nadčasovosť, jedna vec chýbala. Zeleň. Niečo tak obyčajné, a predsa také dôležité. Preto bol vytvorený zelený továrenský štýl. Konečne je všetko tak, ako má byť.

Priemysel zdokonalený

Štýl priemyslu si ľahko zamilujete. Ak chcete renovovať svoj dom, je to jedna z prvých možností, ktoré sa ponúkajú. Nadčasové riešenia, vynikajúca práca s materiálmi a predovšetkým štýlová čistota, ktorú vám ponúka domov ako dokonalý pokojný kút, je presne to, čo chceme pre seba. Kuchyňa na mieru, prírodné materiály a dobre zvolená koncepcia bytu je základom reprezentatívneho domu pre rok 2022. Chýba tu ešte jedna vec, a to zelená čerešnička na torte.

Zelená továreň ponúka pokoj a štýl

Nejde len o to, aby ste do priestoru umiestnili jednu rastlinu. Ide o vytváranie skladieb s pridanou hodnotou. Je tu štýl. Priestor je definovaný a pojem užívať si domov nadobúda skutočný rozmer. Zelená továreň bude dokonalou symbiózou priemyselných materiálov a prírodného prvku hliny a krásnych rastlín. Sklo, keramika, kov a zelené rastliny. Drevo, koža, tehly a zelené rastliny. Všetky prvky sa navzájom dopĺňajú. Tvoria líniu nad kuchynskou linkou. Ponúkajú pracovňu, ktorá pripomína džungľu.

Poriadna porcia zelenej

A keď máme na mysli zelenú farbu, myslíme to vážne. Musíte si uvedomiť, že ho možno vhodne kombinovať a jednotlivé typy vyberať tak, aby sa navzájom dokonale dopĺňali. Stačí si vybrať zamioculcas, paprade, popínavé a vysoké rastliny a vytvoriť jedinečné kompozície, ktoré sa vám budú páčiť. Vaša sprcha sa navždy zmení a vy sa budete kúpať v dokonalej džungli.

Užite si premenu svojho domova. Zelená továreň je jasnou predstavou o tom, ako by mal vyzerať dokonalý domov. Užite si jeho nový vzhľad.