Envy

Medzi ďalšie kvalitné a veľmi prosperujúce značky patrí jednoznačne značka zvaná Envy. Jedná sa o českú tvorbu, ktorá trhá rekordy nielen u nás v Českej republike, ale aj v zahraničí. Svoje čestné miesto medzi najlepšími značkami si vyslúžila z jednoduchého dôvodu, a síce vďaka kombináciu kvality, starostlivého technologického postupu a tiež originálneho návrhu. Práve tieto tri veci sa zákazníkom páči natoľko, že sú schopní za trendy tejto módnej značky minúť veľké peniaze. Niet sa čomu diviť, dámske a pánske oblečenie je úplne senzačný a každý model je aspoň trošku originálny. Ide však predovšetkým o športovejší zameranie, avšak športovcov je dnes habadej, a tak sa značka ľahko dostala na stupne víťazov. 

Envy ponúka predovšetkým dámsku a pánsku módu, ktorú ľahko pokrývajú aj doplnky (napríklad kabelky). Najčastejšie sa však stretnete s plavkami, ktoré iste ocenia tí, ktorí už teraz márne hľadajú v obchodoch najlepšie plavky, ktorými by tento rok oslnil plavčíka oči. Leto a horúce letné dni sú tu čoby dup, a tak sa teda nie je čomu diviť, keď si plavky zháňajú ľudia už teraz. Navyše nebudú vypredané, a preto sa nemôže ľuďom stať, že by nenašli svoju veľkosť. Ak však poznáte svoju veľkosť, je dobré kupovať cez internet. Také plavky sú totiž vždy k mání a málokedy sa stane, že by ste snáď nenašli tú veľkosť, po ktorej túžite. 

Aké plavky budú trendy? 

Teraz už sú dávno fuč tie verzie plaviek, ktoré sa niesli v štýle „vršok iný, spodok iný“. Ucelené plavky sú jednoznačne top, a tak by ste teda mali siahnuť po dvoch dieloch, ktoré určite patria k sebe. Ak budete nakupovať plavky práve od Envy, musíte počítať s tým, že sa vám bude pekne zle vyberať, pretože škála je naozaj široká. Máloktorá žena strávi toľko času vyberaním ako v obchodoch tejto značky. Vďaka širokému sortimentu a ešte širšiemu spektru farebných kombinácií si máloktorá žena rýchlo príde na svoje. Leda by vopred vedela, po akom kúsku túži.