Dragon

Medzi tie najpopulárnejšie športy sa teraz radí aj skateboarding. Ten je obľúbený najmä u mladej generácie, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa aj módne značky chcú prispôsobiť tomuto trendu. Jednotlivé značky sa denne predháňajú v závode, kto bude a nebude prvý. Lenže neporaziteľnú jednotkou vo svojom odbore je už nejakú dobu spoločnosť značky Dragon, ktorá vyrába nielen skate produkty, ale aj slnečné okuliare. Na očné doplnky sa najprv zameriavala, ale potom prešla trošku k inému odvetví, a to práve k športom k doske. Avšak u slnečných okuliarov samozrejme zostal, ale ako hlavný odbor siahol radšej po športe. Následná výroba sa tak začala obracať predovšetkým na produkty, ktoré kombinovali módu, funkčnosť a tiež všetko, čo ležalo medzi týmito dvoma atribútmi.

Šiltovky a okuliare prekonávajú rekordy, a to vďaka vzhľadu, funkčnosti, štýlovosti a modernosti

Už spomínané slnečné okuliare prekonávajú svoje rekordy. Jednalo sa, ako už bolo povedané, o akýsi prvotný zámer spoločnosti, aby prerazila na trh. To sa samozrejme podarilo a teraz tieto okuliare má kdekto. K ich majiteľom sa radí aj známi pretekári a mnohí ďalší. Vďaka multifunkčnosti a hlavne peknému vzhľadu sa slnečná ochrana na oči stala skutočným trendom, ktorý doniesol značku až na samý vrchol popularity, kde sa drží naozaj až do súčasnosti.

Lenže to však mnohokrát nestačí. Orientovať sa len na jeden výrobok je mnohokrát málo, a tak sa teda značka zamerala aj na iný trend. Jednalo sa najmä o šiltovky, ktoré doslova nadchli mladú generáciu, ktorá milovala športy s doskou. Šiltovky sú v rôznych prevedeniach a predovšetkým sú veľmi dobre štýlovo navrhnuté. Nie sú zbytočne preplácané a gýčovité. Možno práve vďaka tomu sa stali tak skvelé a populárne. Na svojej poličke ju určite má kdejaký teenager, pretože toto je kúsok, ktorý jednoducho musí vlastniť.