Doplnky tohtoročnej jesene. Ktoré kúpiť, až na ne narazíte?

Ako vykúzliť fantastický jesenný outfit? Tak, že k jednotlivým módnym kúskom pridáte aj kopu doplnkov. Doplnky sú aj počas jesene niečo, čo nesmie v outfite rozhodne chýbať a čo outfit robí dokonalým lookom. Keďže však slovo „doplnky“ označuje veľmi široký pojem doplnkov, prezraďme si niekoľko konkrétnych jesenných hitov, ktoré sa oplatí kúpiť, ak na ne narazíte.

Ak ste niekým, kto potrebuje držať krok s módnymi trendmi, určite viete, že do doplnkov sa teraz na jeseň musí investovať. Našťastie sú lacnejšie ako kožené nohavice či čokoľvek podobné. Navyše s doplnkami oživíte akýkoľvek model, vďaka nim je možné z jedného outfitu vykúzliť outfitov rovno desať.

Reťaze sú opäť hitom

Pýtate sa, aké doplnky tento rok na jeseň nosiť? Rozhodne reťaze. Aj keď ste si možno hovorili, že sa reťaze pravdepodobne už nedostanú do módy, pomýlili ste sa. Naposledy sa nosili reťazami okolo krku, a to zhruba pred piatimi rokmi. Potom sa na chvíľku tento hit odmlčal a teraz sú reťaze späť. Len sa teda nenosí okolo krku, ale skôr vo vlasoch, na ušiach alebo zapnuté k opasku.

Práve opasky sú ďalším doplnkom, na ktorý nedajte dopustiť. Nosiť sa počas tohtoročnej jesene budú hlavne v páse, budú tak zlepšovať kabát alebo šaty či sako.

Nedajte dopustiť na kabelky

Aj keď si možno hovoríte, že kabelky boli plne nahradené batohy alebo ľadvinami, opäť to nie je tak úplne pravda. Tento rok na jeseň sa bude dávať kabelkám prednosť, hlavne tým, ktoré sú s krokodílím alebo iným zvieracím motívom. Takéto kabelky vyzerajú veľmi luxusne, dokonca je pravdepodobne nájdete aj v šatníku vašej babičky, pretože takéto kabelky sa v minulosti skutočne nosili.

Aktuálnej sezóne tiež dominujú kabelky rôznych vintage tvarov, ktoré majú úchyt či madlo, teda ju možno držať priamo v ruke.

Kúpte si do šatníka skinny džínsy

V posledných mesiacoch sme mohli nosiť najmä mrkvovej džínsy alebo tie do pása. Na jeseň sa však máme zamerať na klasické skinny džínsy, ktoré ženy tak rady nosia. Pekne im totiž tvarujú postavu.