Dámske mikiny zažívajú boom

Nie je mikina ako mikina! Keď sa povie mikina, poväčšinu si každý prestaví vyťahanú teplákovú bundičku cez hlavu s kapucňou, ktorú ste perfektne využili vo svojom dome alebo v posilňovni. Zabudnite na vyťahané čosi s kapucňou, na teplo domova alebo dokonca na posilňovňu. Mikina v minulom roku zažila triumfálny návrat a výrazne zmenila svoju podobu. Už nejde o oblečenie vhodné iba na doma alebo do telocvične, ale pokojne si ju môžete obliecť aj do práce. Výrobcovia sa robia a na trhu sa objavili dámske mikiny v moderných strihoch, v zaujímavých potlačiach, v širokej palete farieb, čo z tohto kúsku oblečenia robí luxusné oblečenie. Štýlová mikina s elegantnými nohavicami mrkvového strihu vytvorí nádherný a pohodlný outfit ako stvorený do práce.

Dámske mikiny – súčasť každého šatníka

Je takmer isté, že každé dievča má v šatníku aspoň jednu mikinu, ktorú nosí v zime, pretože je veľmi praktická a pohodlná. V zime vás krásne zahreje, oceníte aj kapucňu, ktorá drží tvar. Vhodnosť jej použitia závisí od materiálu, z ktorého je vyrobená. K mikinám sa hodí športové obutie ako tenisky. Báječne doplnia športový štýl, sú ohromne komfortné a funkčné. K dispozícii na trhu sú rôzne modely v zaujímavých farbách, s alebo bez vreciek, s rukávmi v tvare motýľa, pevné a voľné, s kožúškom, flitrami, pruhmi atď. V podstate sú mikiny vyrobené z bavlny alebo polyesteru či iných chemických vlákien. Na výber máte dámske mikiny hladké bez vzorov alebo so zaujímavou potlačou alebo logom. Pokiaľ uprednostňujete pohodlie a komfort, mali by ste si vybrať kvalitnú mikinu z prírodných materiálov, ktoré nielen dobre lícujú, ale nespôsobia vám nepohodlie. Mimochodom na trhu už sú letné verzie vyrobené z tenkého a ľahkého materiálu, ako je hodváb, alebo s pridaním kašmírového vlákna, tieto mikiny sú ideálne na ochranu pred slnkom.

Jeseň, zima a jar dáva mikinám zelenú

Radi nosíte riflové bundy? A čo iné si pod ne obliecť ako teplú mikinu alebo sveter. Obľúbený je sveter bez zapínania, rafinovane odhalí aj to, čo je pod ním. Sukňou, vestou a mikinou nepokazíte nič, ak si ju oblečiete do mesta, do školy či do práce. Dĺžku sukne môžete zvoliť kratšiu alebo dlhšiu, podľa počasia. V chladnom období nezabúdajte svoj bežný outfit vylepšovať rôznymi doplnkami. Neoceniteľnú zimnú hodnotu pre vás budú mať hrubé šatky či čiapky.