Čo na vás prezradia topánky

Šaty robia človeka a človeka spoznáte aj podľa topánok. Topánky môžu o svojom majiteľovi prezradiť naozaj veľa, napríklad jeho charakter alebo vlastnosti. Možno teda vaše obľúbené topánky o vás vypovedajú oveľa viac, ako si myslíte.

Športová obuv a tenisky

Športovú obuv nosia emocionálne stabilní ľudia, ktorí nemajú sklony k úzkosti a závislostiam. Športové členkové topánky nosia introverti, ktorí sú spoľahliví, milí a veľmi svedomití. Majú radi pohodlie v živote a tiež praktickosť. Ak nosíte prevažne tenisky, máte radi pohodlie, ste nenároční a pravdepodobne veľmi obľúbení v kolektíve. Nebojíš sa byť sám sebou a nič ťa nerozhádže. Milovníci tenisiek majú veľký zmysel pre humor.

Tenisky a baleríny

Tenisky a baleríny nosia roztomilé a nevinné ženy, ktoré klamú vzhľadom, pretože sú opakom milovníčok balerín. V živote hľadajú praktickosť, pohodlie a tiež minimalizmus. Neboja sa povedať svoj názor a ľahko sa prispôsobujú. Pravdepodobne si užívajú luxus a najnovšiu módu. Vo všetkom v živote musia mať poriadok a niekedy sa považujú za puntičkárov. Svoje topánky prispôsobujú oblečeniu.

Vysoké topánky a vysoké podpätky

Vysoké čižmy nosia ženy, ktoré nie sú s niečím vo svojom živote veľmi spokojné, a preto si do vysokých čižiem schovajú značnú časť svojich nôh. Zároveň sú praktické a účelné. Topánky na vysokom podpätku nosia ženy, ktoré chcú mať všetko pod kontrolou, pod kontrolou a pod kontrolou. Nechcú byť nikým a ničím viazaní a chcú si užívať život naplno. Venujú sa mnohým zaujímavým činnostiam a vyhľadávajú dobrodružstvo.

Milovníčky lodičiek skôr s nízkymi podpätkami netrpia nedostatkom sebavedomia. Dokážu očariť, sú spoločenskí, a preto majú bezproblémové priateľské a partnerské vzťahy. Nehanbia sa za svoju ženskosť a nijako sa neskrývajú. V súkromí sú však pohodlné.