Čo na seba do kina?

Ženy každý deň vedú samy so sebou veľké rozhodovanie, čo si asi na seba obliecť. Ak sa mieri niekam na slávnostný obed s rodinou, je treba voliť napríklad šaty a pohodlnú, hoci elegantná obuv. Keď mu mierime na výročie s partnerom, potom by sme mali taky voliť elegantné oblečenie. V mnohých prípadoch však mierime len na kafé, do obchodu alebo napríklad do kina. Práve v takých chvíľach je priestor pre ležérnosť a hlavne pre pohodlnosť, čo je niekedy presne to, čo žena potrebuje. Najmä vtedy, keď má napríklad prácu, v ktorej musí chodiť v lodičkách a v úzkej sukni. V tom prípade sa ležérnosti naozaj nemôže dočkať. 

Ak však mierite do kina, potom by ste síce mohli voliť pohodlnosť, napriek tomu dbajte na štýl. Moderných pohodlných vecí je aktuálne habadej, a ak to dobre skombinujete, potom sa rozhodne môžete tešiť na rad obdivu nielen od tých, s kým do kina idete. Čo si teda tak do kina vziať? 

Jednoduché kombinácia, nadčasový štýl 

Ak sú chladnejšie dni, potom jednoznačne voľte džínsy. Aktuálne sú najmodernejšie a najštýlovejšie predovšetkým deravé džínsy alebo trhané džínsy. Presne tie sa najlepšie kombinujú s teniskami, predovšetkým s bielymi, ktoré tento rok dominujú všetkým pultom v obchode. Potom si zvoľte basic tričko voľnejšieho strihu. Aktuálne sa nosia basic tričká do V. Kabelku potom volíme cez rameno alebo napríklad len malý batôžtek a remienkové hodinky. 

Keď mu je však teplo, prečo by sme sa mali trmácať s džínsy. Mohli by sme radšej vziať šortky do pása na zaväzovanie, čo je tohtoročný trend číslo jedna, ktoré skombinujete s priliehavým basic tričkom jednej farby. K nim potom volíme zaväzovacie baleríny, poprípade pokojne aj klobúk, jednoduchú kabelku a potom drobné náramky alebo ľahký retiazka. 

Kino je však miesto, kam sa obliekať môžeme vlastne akokoľvek. Je nutné sa však vyhnúť ležérnemu odevu, to znamená teplákom alebo teplákovým šortkám. Tie sa naozaj nehodí, len treba do obchodu. Lodičky sú trochu nepohodlnejšie variantom, ale nie je to zakázané. Do kina však pokojne voľte zaručenou pohodlnosť.