Čo je najviac in? Elegantný velekabelka, do ktorej schováte nákup

Žena bez kabelky, to je úplne nereálna predstava. Žena potrebuje kabelku pre uloženie hŕbu maličkostí a nevyhnutnosťou. Neustále v nej niečo ukladá a niečo hľadá. Prekvapivo v nej aj mnohé nájde. Ak máte hlad, odniekiaľ vykúzli jablko a sušienky, keď sa vám odrie päta, vytiahne náplasť, inokedy zase potrebnú gumičku, či trebárs nožnice. Akokoľvek si často hovoríte, k čomu je dobrá kabelka – tu máte odpoveď. Zmestia sa vám do nej všetky potrebné veci a v pravý čas vždy nájdete to pravé.

Hľadajte nadčasový, a pritom praktický model

Avšak aby ste boli za praktické dámy, ktorým nikdy nič nechýba v nečakanej situácii, musíte mať naozaj veľkú kabelku, do ktorej sa veľa zmestí. Takzvané shopper kabelky, ktoré ponúkajú veľa priestoru v najrôznejších priehradkách, sú ale teraz veľmi obľúbené. Môžete zvoliť tie s veľkými ušami aj káble do ruky. Záleží len na vás, čo preferujete. Bez ťažkostí do nich naskladáte aj menší nákup. Ak plánujete kabelku aj na to, že do nej občas uložíte aj nákupy, keď si práve zabudnete väčšiu tašku alebo sa vám nechce vláčiť igelitku, vyberajte kabelku s pevnými a dobre vsadenými popruhy. Bolo by predsa škoda, aby sa vám odtrhli hneď na prvýkrát. Takže veľkú kabelku v tohtoročnej sezóne jednoducho musíte mať. Najlepšie je decentný nadčasový značkový model, ktorý bude dobre vyzerať a zároveň sa ukáže ako praktický.

Kríženec kabelky a batôžku vyzerá športovo aj elegantne

Obľúbený je aj kabelkobatůžek. Tvarom a usporiadaním pripomína batôžtek, ale na rozdiel od neho má len jeden popruh. Vyzerá skvele ku športovo strihaným nohaviciam a bunde, a ak patríte medzi ženy športovkyne, ktoré chodia pravidelne cvičiť, bude elegantná i praktický, pretože si do neho schováte tričko, legíny aj uterák. City bag kabelka je obľúbená na prechádzku do mesta. Stredne veľká kabelka s jedným alebo dvoma ušami a odnímateľným popruhom už ale tak praktická nie je. Hodí sa na dámsku jazdu v cukrárni alebo nedeľný prechádzku do parku, ale už e na nakupovanie alebo každodenné nosenie do práce.