CITIZEN

História obľúbenej značky veľmi kvalitných hodiniek Citizen siaha až ku koncu prvej svetovej vojny, kedy sa v roku 1918 založil v Tokiu inštitút pre výskum hodiniek Shokosha. Práve tu boli vyrobené úplne prvé vreckové hodinky, ktoré vyrazili verejnosti úplne dych z pľúc. Meno hodinkám dal následne prvý majiteľ tých vreckových verzií, a to starosta samotného Tokia. Nielen hodinky, ale aj následná celá spoločnosť dostala meno Citizen. Postupom času si hodinky na trhu udržiavali svoje miesto a značka sa snažila preraziť do celého sveta. To sa jej podarilo s hodinkami najrôznejších prevedení, medzi ktoré patrili prvej hodiny rozeznávající hlas, najtenšie LCD hodinky, ďalej tie, ktoré odolávali nielen vode, ale aj nárazom, do tejto skupiny tiež patrili aj také, ktoré využívali potápači pri svojom profesionálnom potápaní. Týmito kúsky sa značka Citizen dostala na špičku vo svojej oblasti a je tam dodnes. Len tak niekto ju iste nezloží, pretože túto spoločnosť len tak nejaká neprekoná.

CITIZENFirma sa špecializuje nielen na dámske, ale aj na pánske prevedení hodiniek. Sú veľmi vkusné, a tak si prídu na svoje aj tí najnáročnejší klienti, ktorí túžia predovšetkým po kvalite, ale tiež po vhodnom a hlavne štýlovom vzhľade. Ako už je známe – hodinky účel a doladia konečný outfit, preto sa nie je čomu diviť, že sa práve tieto kúsky tejto značky radí k tým najlepším doplnkom. Iba hodinky Citizen dokážu rozjasniť look natoľko, aby sa z obyčajných džínsov a basic tričká stal ojedinelý outfit, nad ktorým bude žasnúť nejedno dámske či pánske oko.

Ak teda zvažujete o kúpu hodiniek, jednoznačne zvoľte tie od Citizen. Nepatrí medzi tie, ktoré sa rozbijú po prvej používania. Vydrží vám naozaj dlho a navyše sú svojim vzhľadom takmer nadčasové. Keďže každé hodinky v sebe skrývajú rôzne vymoženosti, na svoje si prídu aj milovníci najnovšie techniky a zaujímavých vecí, ktoré robia dieru do tohto sveta.