Blíži sa vám svadba? Prezradíme aktuálne svadobné trendy

Blíži sa vám vaša svadba, takzvaný deň D? Aby ste s prípravou tohto dňa nemali veľa starostí, možno využijete služieb svadobné koordinátorky. Ak si však všetko chcete robiť sami, asi by ste radi vedeli, čo je aktuálne in, aké sú aktuálne svadobné trendy. Aj svadobné trendy sa neustále mení, každým rokom je štýlová iná dekorácia, iné oznámenia. Majte taky in svadbu, poradíme vám, čo všetko spadá do tohtoročných trendov.

Keďže je svadba udalosť, ku ktorej sa schyľuje len raz v živote (teda najčastejšie len raz v živote), každá nevesta chce mať takú svadbu úplne dokonalú. A vedieť, aké sú svadobné trendy, to je pre kúzelnú a dokonalú svadbu úplne zásadné.

Aké oznámenia nechať vyrobiť?

Základom svadobného dňa je oznámenie o tomto dni. Musíte pozvať hostí nielen na obrad, ale aj k svadobnému stolu. V prípade, že to nenecháte na svadobnú koordinátorke, mali by ste vedieť, ako by takéto oznámenie malo vyzerať. Dnes sú originálne a štýlová hlavne také oznámenia, ktoré sú ilustrovaná. Moderné je dnes požiadať aj umelca alebo dizajnérmi, aby vytvorili pozvánku na mieru.

Keď svadbu, tak v exteriéri

Dni, kedy boli moderné svadby v kostoloch, sú dávno preč. Dnes sú moderné hlavne také svadby, ktoré sú mimo kostol, konkrétne teda v zámockých záhradách, okolo trouchnivějících, no štýlových stodôl alebo niekde v prírode. Držte sa tohto trendu, nekazte si svoju svadbu tým, že ju zariadite v interiéri, ak vám počasie praje.

Ako by mala vyzerať kytice?

Čo sa týka svadobné kytice, dnes sú trendy hlavne menšie kytice do ruky, ktoré sú priviazané do guľata. Keďže sú moderné kytice malé, nemusíte sa strachovať o to, že by veľa stáli. Samozrejme sa cena stanovuje podľa použitých kvetov v kytici. Ak smieme poradiť, odporúčame uviazať kvetinu do bielej farby, ktorá symbolizuje nevinnosť. Žltá farba je zase farbou životnej energie a veselosti, ružová je symbolom nehy.