BERSHKA

BERSHKANielen páni, ale prevažne dámy si zaslúži svoju vlastnú módnu značku, ktorá by sa zameriavala len na ne, a do ich obchodov by nemali muži schválený vstup. Ak si myslíte, že takúto značku v Českej republike nenájdete, tak sa mýlite. Jedna taká tu je a je úplne senzačný! Jedná sa o spoločnosť nazvanú Bershka, ktorá je počinom španielskej investičnej spoločnosti Inditex. Rok 1998 je rokom jej zrodenia a odvtedy každoročne vyprodukuje pred štyritisíc nového módneho oblečenia. Svojim nebývalým vkusom Bershka zaberá veľké postavenie na trhu. Získava si nespočet obdivu a jej úspech nepozná medze. Človek by sa možno rád opýtal, kedy tento úspech skončí, ale ten skrátka v súčasnej dobe naozaj nepozná medze.

Bershka je známa predovšetkým svojimi skvelými bundami, ktoré sa naozaj radí k tým najlepších kúskov na trhu. Kvôli nadčasovému vzhľadu sa stali veľmi kupované, a to v akomkoľvek ročnom období. Aj keď sa možno stretnete s odporcami týchto búnd, nikdy nezanevrú na iné kúsky oblečenia tejto značky. Bershka totiž ponúka aj širokú škálu doplnkov, medzi ktoré sa radí predovšetkým kabelky a šatky. Oblečenie teda nie je jedinou oblasťou, do ktorej sa spoločnosť úspešne snažila preniknúť (a do ktorej následne i prenikla).

Je jednotkou vo svojom odbore!

Táto značka je presne tou, z ktorej by si väčšina ostatných značiek mohla brať príklad. Nikdy na ich pultoch nenájdete nič, čo by bolo v rozpore s módou. Každý nájde iba vhodné a štýlové kúsky, ktoré sa radia k tým aktuálnym módnym trendom. Veľakrát na pultoch nájdete aj také, ktoré sú síce „in“, ale čoskoro prejdú do „out“ zóny. Vo chvíli, keď sa to stane, zrazu rýchlosťou blesku zmizne zo všetkých predajní podniku.

Berhska je teda značkou pre ženy, ktorá ponúka to najlepšie dámske oblečenie a doplnky. V súčasnej dobe sa snaží preniknúť do sveta šperkov, a tak sa teda môžeme tešiť na istú inováciu zo strany tejto veľmi prosperujúcu značky.