ARMANI

Luxus a kvalitu musí mať každý. Ženy vo svojich rukách vo forme kabeliek, páni na nohách vo forme topánok. Podľa vôňa sa následne pozná, či luxus na prvý pohľad je naozaj aj vnútri daného človeka. Týmto pravidlom sa riadi väčšina žien či mužov, ktorí hľadajú svoje vysnívané náprotivky. Prečo všetko spočíva v rukách a na nohách? Pretože luxus udáva jednoznačne značka Armani, ktorá dominuje predovšetkým výrobou dámskych kabeliek, pánskych topánok a parfumov pre obe pohlavia. Samotná firma bola založená Giorgiom Armanim zhruba v roku 1975, kedy v rovnakej dobe založil aj svoj (teraz celsovětově pôsobiaci) taliansky módny dom. Zameriava sa na navrhovanie, výrobu, distribúciu a následný predaj luxusných vecí, medzi ktoré sa radia vyššie spomínané, ale tiež aj odev. Svoju úspešnosť dokladá aj širokou škálou rozrastajúcich sa značiek, medzi ktoré patrí predovšetkým Emporio Armani, Armani Jeans, Armani Collezioni, ďalej Giorgio Armani Privé, EA7, Armani Fiori a mnoho ďalších. Už práve táto hromada súvisiacich a príbuzných značiek dodáva ešte väčšieho úspechu. Armani sa stal celosvetovo uznávaným návrhárom takmer lusknutím prstov a jeho značka je naozaj dodnes jednou z najuznávanejších.

ARMANIMnoho ľudí žije v domnienke, že ide len o exkluzívny parfum, ktorý si nemôže dovoliť len tak niekto. Ovšem ponuka tejto značky je oveľa širší! Jedná sa predovšetkým aj o oblečenie, konkrétne o džínsy, ktoré sú tiež veľmi kvalitné a prispôsobivé. Okrem iného sú to tiež veľmi drahé kabelky, ktoré sa radí k tým najlepším na trhu. V pánskom oddelení sa však stretnete aj s obuvou.

Spoločnosť značky Armani sa radí k tým elegantnejším a formálnejším. Nie je vhodná teda pre tých, ktorí milujú komfortný štýl a ktorí nemajú moc radi, keď nosia drahé kúsky. Na veci od Armaniho je nutné veľké šetrenie, ak však nepatríte k tým, ktoré majú na bankových kontách stále veľkú sumu peňazí. Ľudia si najčastejšie kupujú predovšetkým parfumy, pretože voňať po Armanim je naozaj veľkým snom mnohých z nás.