Alpine pro

Značka Alpine Pro je rýdzo českou spoločnosťou, ktorá vznikla v roku 1994. Za dobu, čo je na trhu sa zvládla stať skutočným lídrom na našom slovenskom trhu v oblasti outdoorového oblečenia a doplnkov. Dokázala preraziť aj do zahraničia a podarilo sa jej opakovane umiestniť aj v TOP rebríčku najobdivovanejších firiem Českej republiky, kde získala ďalšie ocenenie vo svojom odbore. Značka Alpine Pro má vo svojich radoch vlastný tím dizajnérov, ktorí dobre vedia, čo robia. S pomocou najmodernejších materiálov, vysoko precízne prepracovaných strihov a dômyselne zasadených detailov pripravujú návrhy svojich kolekcií na všetky ročné obdobia. 

Značka Alpine Pro 

Okrem vysoko kvalitného outdoorového vybavenia, ktoré je určené naozaj pre širokú verejnosť, značka Alpine Pro navrhuje a následne vyrába aj kolekcia pre českých olympionikov. S našim Českým olympijským tímom značka spolupracuje od roku 2009. Ich spoločná prvá kolekcia bola pre Vancouver 2010 a bola aj ocenená ako najlepší olympijská kolekcia, ocenením The Huffington Post. Vysoko priedušné a nepremokavé materiály sa hodí aj do extrémnych podmienok a sú veľmi obľúbené. Táto značka nám robí česť a dobré meno doma aj v zahraničí. 

Vývoj materiálov a kolekcie Alpine Pro 

Na vývoji materiálov pre Alpine Pro spolupracuje s odbornými centrami umiestnenými nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Veľmi dobre si uvedomuje, že iba tak je možné udržať prvenstvo. Má tak možnosť využiť nové materiály ako prvý. Značka spolupracuje aj s profesionálnymi športovcami, horskými vodcami a ďalšími ľuďmi z radov bežných zákazníkov, ktorí neustále testujú ich nové oblečenie v reálnych bežných podmienkach. Alpine Pro má v dnešnej dobe najväčšiu sieť autorizovaných predajní a franšíz práve v oblasti vonkajších športových aktivít v našej Českej republike. Značka Alpine Pro ponúka dámske, pánske i detské outdoorové oblečenie a vybavenie, dámsku, pánsku i detskú športovú a outdoorovú obuv, spodná bielizeň, funkčná bielizeň, mnoho doplnkov, kabelky a tašky.