Ako mať moderný byt pre jeseň 2019?

Každý sa chce cítiť doma dobre a zároveň mať byt moderné. Určite už každý z nás zažil, že sme doma potrebovali urobiť razantnú zmenu interiéru. Starý nábytok jednoducho musí preč a je potrebné ho vymeniť za ten najmodernejší, ale zároveň sa nám tam musí báječne bývať. Nechajte sa teda inšpirovať.

Niečo pre romantické duše

Tento štýl je upokojujúce, nežný. Harmonický nádych tvoria pastelové farby, kvetinové vzory a prvky starých vidieckych stavení. Nežnosť tomuto štýlu dodávajú zaoblené tvary. Ženskosť tohto interiéru je v ružových odtieňoch a použití mäkkých materiálov v interiéri. Hlavné doplnky sú sviečky a čerstvé, rezané kvety. Veľkým poznávacím znakom pre tento štýl je tapeta s motívom kvetín, najčastejšie teda ruží. Na gauči zaiste nesmie chýbať veľké vankúše ladiace s tapetou na stene. Priznávame, že tento štýl bývania je veľmi ženský, takže nie je na škodu poradiť sa s mužom, či sa v ňom bude cítiť tiež dobre.

Betón a rovné línie

Tu používame ako teplé tak i studené odtiene. Vybavenie interiéru je prepojené ako s vecami novými a modernými tak tými staršími a použitými. Prioritou tohto štýlu je byť originálny a všetky veci majú plniť svoju funkciu. Tu sa budú cítiť dobre tí, ktorí majú radi netradičnosť. Tu sú tiež dôležité rovné línie a betónový vzhľad. Keď pridáte drevené prvky, dojem sa zjemní. Tento interiér by mal mať prvky vo farbe modrej. Komu sa táto farba nepozdáva, môže ju nahradiť teplými odtieňmi sivej alebo béžovej. Útulnosť dodáte veľkými vankúšmi či nadýchanú dekou pripravenú na gauči.

Čomu teda dáte prednosť vy?