Aké topánky voliť na stužkovací večierok?

Jeseň – to je obdobie, ktoré má rada hlavne celý rad stredoškolských študentov, ktorí sa nachádzajú vo štvrtom, teda v poslednom ročníku. Počas jesene ich totiž obvykle čaká stužkovanie, kedy budú slávnostne pasovaní na maturanta. Lenže taký večierok si hovorí o peknú a elegantnú róbu. Čo tak si vziať nejaké pekné šaty ak tomu doladiť vhodnú obuv? Lenže aká obuv sa na takú večierku hodí?

Samozrejme tieto večierky bývajú často tematické, teda sa niekedy nemusí elegantná róba hodiť. Lenže teraz sú veľmi populárne témy, ktoré spadajú do prvej republiky. Často tiež býva témou „Veľký Gatsby“, teda tiež doba kožušín okolo krku, elegantných smokingov, fantastických dlhých rukavičiek a peria, ktoré si dámy viazali do ich pekných, večerných účesov.

Pokiaľ teda máte podobnú tématiku vášho stužkovacieho večierka, potom hlavne dámam prinášame pár tipov na to, aké topánky si zvoliť.

Keď si vezmem overal:

Pokiaľ si vezmete overal, ktorý nie je zlou voľbou, pokiaľ je v dobrom strihu, musíte bohužiaľ siahnuť po lodičkách. Overal je skvelý, len má jednu nevýhody, a síce vždy si musíte vziať lodičky, pretože ako je overal dlhý, tak väčšinou skracuje nohy. Lodičky vám skvele pomôžu s týmto problémom bojovať, ale po nejakej dobe je to pomerne nepohodlné.

Ak si vezmete dlhé šaty:

Dlhé šaty majú naopak od overalu veľkú výhodu, a síce nejde vidieť nič, čo budete mať na nohách. Pokiaľ teda zvolíte obľúbené lodičky, po ktorých bolia nohy, vezmite si ich len na tú hlavnú časť večierka, teda na to stužkovanie. Potom sa nenápadne prezujte do obľúbenej a hlavne pohodlnej obuvi, ktorou sú baleríny (čo je tá vkusnejšia forma) alebo kecky (čo je tá menej vhodná varianta).

Keď si vezmem kostým:

Ak si vezmete kostým s úzkymi nohavicami, máte dve možnosti, a síce lodičky, ktoré sú tou najelegantnejšou formou, ale tiež si môžete vziať aj bez podpätkovej poltopánky, ktoré sú tou pohodlnou formou.