Traky sú najlepším kúskom vo vašom šatníku

Pomaly sa blíži letné horúce dni, čo znamená, že by sme si mali urobiť poriadok v našom šatníku. Najprv by sme sa mali zamerať na topánky a vyhádzať z botníku presne tie kúsky, ktoré už nebudeme nikdy nosiť alebo tie, ktoré sú už dávno „out“. Potom sa zameriame na bundy a schováme teplejšie podoby kabátov či iných druhov búnd. Necháme iba obľúbené bundy bomber alebo napríklad džínsové bundy, ktoré sú skvelé napríklad k šatám počas chladnejšieho letného večera. Potom prídu na rad džínsy, ktoré si samozrejme tiež zachováme, pretože predsa len sa žiadne leto nezaobíde bez dažďov a chladných dní. A po konečnom obmieňanie šatníka sa zamyslíme nad tým, čo nám vlastne chýba na začínajúcich letnú sezónu.

Určite sa rozhodnete kúpiť nové plavky, pretože tie treba obmieňať čo sezónu. Mnoho ľudí na plavky zabúda a treba päť rokov v kuse nosia tie isté. Samozrejme dĺžka ich života a používanie už je pekne poznať. Kúpte si preto nové. Naviac iste máte doma iba dvojdielne plavky, avšak do kurzu sa teraz vrátili aj retro jednodielne plavky. Zamerajte sa teda na kúpu práve ich. Následne prejdete rýchlo ku kraťasom, pretože aj tie vám najskôr chýba v šatníku. Ešteže vám v šatníku chýba, pretože keby nechýbali, rovnako by ste rad z nich museli vyhádzať. Je to z toho dôvodu, že sa do módy vrátili obľúbenej traky, a to nielen v podobe džínsov, ale aj práve šortiek.

Traky máte stopercentne zahrabané v skrini!

Keď mu sa vám nechce do kúpy tohto kúsku z dôvodu vysokej ceny, mrknite sa doma, či nemáte presne tento kúsok zahrabaný hlboko vo svojom šatníku. Ide totiž o skvelý trend, ktorý sa opäť vrátil z minulosti. Predtým však bol obľúbený najmä u laclových nohavíc, teraz však trhajú rekordy práve laclové šortky! Ich kúpna cena však dosahuje tisíckami koruny, preto sa rade žien do nich zrovna nechce. Ovšem je to úplne rovnaká situácia, ako tomu bolo vlani, keď sa na pultoch obchodov objavili teraz veľmi obľúbené roztrhané džínsy. Nikto si ich nechcel za tú cenu kupovať, ale teraz to ľutuje, pretože vďaka vysokej obľúbenosti sa tieto džínsy vyšplhali k vyšším obstarávacím cenám.