Tamaris

Nemecká značka Tamaris ponúka rýdzo dámsku obuv a doplnky. Svoju veľkú popularitu si získala najmä hlavne vďaka všetkým dostupným vysoko trendy topánkam a ďalším kúskom, ktoré sa naozaj dajú nosiť s obrovskou ľahkosťou a šarmom na všetky možné príležitosti. Topánky tak vynikajú vysokou kvalitou a komfortným pohodlím. Doplnky tejto značky sú charakteristické univerzálne krásou. Značka je v súčasnej dobe k dostaniu už vo viac ako 70. krajinách sveta. Motto značky Tamaris je: Vždy nadčasové. Teda taký tovar, ktorá sa orientuje výhradne na súčasné módne trendy bez nútenej výstrednosti. Sortiment je predovšetkým určený pre ženy, ktorým nie je ľahostajná kvalita obuvi, ktorú nosí. Zároveň je ale cenová hladina dostupná širokej verejnosti. 

Osobitá značka Tamaris 

Značka Tamaris stojí za vyskúšanie najmä pre vysokú kvalitu, efektívny dizajn, elegantný nadčasovosť a osobitú individualitu. Elitná značka Tamaris je takzvaná top značka z Nemecka a ako vôbec prvý sa táto značka obuvi umiestnila na 3. mieste v renomovanej štúdii značiek Best brands, kedy sa posudzovalo 12 000 značiek. Predstihli ju len svetové značky elektroniky a to je obrovský úspech. Obľúbené topánky Tamaris sú teraz obrovskú hviezdnu stálicou na našom i zahraničnom trhu. Nemecká značka najmä stavila na nadčasový dizajn vhodne skĺbený so všetkými najmodernejšími trendmi. Dokáže uspokojiť aj tie najväčšie módne gurmánov po celej Európe aj inde. 

Komfortná obuv Tamaris 

Obujete Ak si na svoje nohy túto obuv, zahrniete je zmesou elegancie a vášne. Veľký výber dámskej obuvi Tamaris je vhodný pre všetky sezóny, ale aj príležitosti. Určite si vyberiete zo sortimentu nádherných poltopánok Tamaris na podpätku aj bez podpätku, doprajete si štýlové sandále aj lodičky. Na letnú sezónu sa najmä hodia balerínky Tamaris s pohodlnou plochou podrážkou aj na platforme. V zime objavíte veľkú škálu neobmedzených možností kúzelných čižiem Tamaris, ktoré vám rozžiari a presvetlí aj ten najšedivejší mrazivý zimný deň. Z obrovského výberu topánok značky Tamaris si nájdete to pravé práve pre vás. Značka Tamaris tak ponúka letné aj zimné topánky, obuv vhodnú do mesta i na nákupy, na bežné chodenie do práce, na schôdzky, slávnostné príležitosti aj bujaré večierky. Nájdete komfortné topánky, poltopánky, balerínky, lodičky, kozačky, sandále, kabelky, tašky i krásne doplnky.