Mužský svet, plášte a pláštěnky

Priekopníkom tejto módy je v tomto roku Hugo Boss a zďaleka nie je sám. Prečo by aj nie. Pláštenky nosia ako muži, tak aj ženy a vyzerajú v nich naozaj štýlovo. Teraz sú proste na rade aj muži. Trend nie je ani zďaleka tak nový. Éra baloňáky a dlhých plášťov bola v pánskom svete hneď niekoľkokrát a neustále sa vracia. Hugo Boss sa v pánskej kolekcii na rok 2018 sústredil najmä na zaujímavé strihy. V duchu neustáleho kombinovania strihovo vysoko precízne prepracovaných kúskov, kedy predstavuje táto značka svojimi kúskami základ úspechu v oblasti pánskej módy.

Nielen Hugo Boss

Značke Hugo Boss sa dielo podarilo aj tento rok. Kolekcia, ktorá vie zahaliť ako jar, tak i jeseň, prekvapí svojou originalitou. Svoju pánsku kolekciu ladila do odtieňov nadčasové a vysoko neutrálne aj elegantné šedej farby a navrch pridala aj niekoľko béžových outfitov. Nešlo si nevšimnúť doplnenie jednoduchých čiernych klobúčikov, ktoré celkovému štýlu dodávali dojem, že sa sťahujú mračná a naozaj sa dá čoskoro do dažďa. Nemôžeme sa zbaviť dojmu, že dnešným modelom na mólach chýba patričná mužnosť, napriek tomu je táto kolekcia viac než vydarená a aj v bežnom živote nositeľná.

Keď prší aj na módnych mólach

Na jesenné plieskaníc Hugo Boss dokonale pripraví každého muža. Kolekcia asi 30 pánskych modelov bola rozsvietená čiernou bundou a červeným lesklým kabátom. Nebola to teda len samá šedá myš. Outfit doplnili vkusné batohy s šnúrkou skôr v podobe vakov a obaly na ultrabook aj tablet, čím táto značka prejavovala svoju širokú ponuku doplnkov. Okrem krátkych šortiek si skôr páni už obliekli aj voľnejšie oblekové nohavice, doplnené saky, bombery alebo spomínanými plášti a pláštenky. Na nohách mali prevažne bielej, béžovej, šedej a ojedinele čierne šnurovacie topánky, skôr elegantné než tenisky. Každý moderný muž si určite v dnešnej móde môže nájsť to svoje.