Košele sú vždy jasnou voľbou

Páni, obzeráte sa po nových kúskoch do vášho šatníka? Hľadáte ale niečo také, čo sa bude hodiť ako na rande, tak na večeru, tak do práce? Nadčasovosť je určite vašej prednosťou. Klasická jednofarebná tričká asi nie sú práve to, po čom sa zháňate. Džínsov a nohavíc máte habadej, tak k nim zrejme hľadáte skvelý vrchný diel. Skúste sa teda zamerať prevažne na kúpu košieľ!

Košele sú vždy jasnou voľbou, či už idete ráno do práce či k mamičke na obed. Ak pracujete v kancelárii, iste váš pracovný dress code spočíva v spoločenských nohaviciach a saku. K tejto kombinácii rozhodne prikúpte košeľa z kvalitnejšieho materiálu. Nevyberajte si príliš krikľavé či oku nelahodiace farby. Voľte predovšetkým klasiku, a to biele, šedivé či svetlunko modrej farby. S takým štýlom zapôsobíte aj na dievča, ktorú chcete očariť pri prvom rande.

Kárované typy na párty s kamarátmi

Elegantný štýl ale nie je príliš pohodlným vo chvíli, keď si chcete s partiou kamarátov „vyraziť z kopýtka“. K pár pivám a následným borovičkám sa naozaj nehodí poltopánky a oblek. Nahoďte džínsy, obľúbené tenisky a (pre tentokrát) károvanou košeľu. Tých nie je nikdy dosť! Skvele sa hodí ako k úzkym, tak obyčajným džínsom. „In“ sú dnes aj typy nohavíc, ktoré majú gumu pri členkoch a pas stiahnutý na šnúrku ako u teplákov. K týmto džínsom sú absolútne senzačný!

Kárované košele ale vedú aj pri iných situáciách. Ak nejde o dôležitú či výnimočnú udalosť, nikdy neurobíte chybu, keď si ju oblečiete. Prevažne dámy ocenia tento typ košeľou.

Čomu sa ale vyvarujte, sú gýčovité farby a vzory. Zabudnite na kúpu exotických košeľou s papagájmi či delfínmi. Ani nemyslite na kúpu košeľu výrazne fialovej alebo oranžovej farby. Zle urobíte aj vo chvíli, keď si kúpite košeľu vo fosforových farbách. Týmito kúsky naozaj prestrelím. Ženy sa za vami nebudú otáčať kvôli tomu, že vám to pristane, ale prevažne len vďaka tomu, že sa chcú niekomu zasmiať. Bez urážky, ale je to holý fakt. Dbajte o seba aj v otázkach oblečení. Šaty predsa robia človeka.