Kari Traa

Ženy boli mnohokrát odsudzované, ak sa začali trošku angažovať do športu, ktorý robili muži. Lenže aj ženy túžili hrať futbal alebo robiť iné športové aktivity, o ktorých sa pôvodne myslelo, že sú len pre mužov. Lenže páni si často myslia, že ženy sú jemná stvorenia, a nakoniec sa z nich vykľujú bojovej zápasníci a iné športovkyňa, ktoré vládnu tým najtvrdším športom. Bola teda len otázka času, kedy sa na trhu objaví značka, ktorá bude čo sezónu prinášať kolekcia pre športovo aktívne ženy. Preto sa stvorila značka Kari Traa, ktorá v sebe nesie jedinečné a unikátne funkčné oblečenie, ktoré je vhodné predovšetkým na tréningy či k iným športom. 

Kolekcie sú vždy zameriavali na obdobie, a síce teda na jarné a zimné obdobie. Každá v sebe nesie vychytané strihy, perfektná a hlavne moderné farebné kombinácie, ďalej hlavne nevšedné a nevídané vzory a predovšetkým pohodlné a príjemné materiály, po ktorých na trhu vleky dopyt. Málokedy totiž narazíte na také kúsky, ktoré sú pekné, ale ktoré zároveň nehryzú. 

Každá kolekcia je tvorená pre ženy iba s jedným cieľom, a to s takým, nech sa každá žena cíti najkrajšie v celom svojom blízkom okolí, a to bez ohľadu na to, či ide o pevnú alebo štíhlu postavy ženy alebo o malú alebo nízku postavu . Móda značky Kari Traa je práve úplne pre všetkých a každá si príde na to svoje. Keďže sa jedná o naozaj štýlové trendy, kúsky oblečenia sú teda úplne fantastické. Posolstvo pre ženy s takým oblečením je teda jasné! Hlavne nech sú na seba hrdé, nech sú tiež hravé a predovšetkým svoje! Pod týmto heslom sa skrýva celá popularita tejto značky. Je nielen výborným marketingovým mottom, ale tiež je pre mnohé ženy akýmsi motivačným citátom, ktorým sa riadi. Pripojte sa tiež do komunity práve týchto dám a ukážte svetu, že ste práve vy tie, ktoré dokážu zmeniť svet, ktorý im leží pri nohách!