Dovolenka pri mori sa blíži. Čo znosíte a v čom zároveň budete in?

Chystáte sa na dovolenku k moru? Potom určite premýšľate nad tým, čo si so sebou zabaliť do batožiny. Väčšina žien si pribaľuje také veci, ktoré aj tak nebude potrebovať, a zbytočne si tak plní miesto v kufri. Prinášame vám preto zopár tipov na veci, ktoré si rozhodne zbaliť a v ktorých budete in, ktoré zároveň znosíte a nepovezie si ich zbytočne.

Vďaka našim tipom vás nemusí trápiť nedávno znížený váhový limit pre batožinu. Nebudete si totiž vďaka našim tipom brať nič, čo by vám len zbytočne zaberalo miesto v kufri. Dajte teda na nás a nepoznejte nikdy situácii, kedy by vás trápila nadváha kufra. A miesto, ktoré ušetríte, keď si zbytočnosti so sebou na dovolenku nevezmete, zaplňte treba suveníry, ktoré priveziete z dovolenky svojim blízkym a priateľom.

Namiesto veľkých kabeliek slamené kúsky

Ženy sa milujú vyťahovať nad iné ženy, chcú skrátka, aby im ostatné ženy závideli. A tak si na dovolenku vozia veľké kabelky tých najluxusnejších značiek, aj keď väčšina žien má takú kabelku fakovou čiže nepravú. Lenže to robia obrovskú chybu. Také veľké, priestranné kabelky sú zbytočností. Nielen, že sú lákadlom pre zlodejov, ale tiež zaberajú zbytočne veľa miesta. Radšej by ste mali zvážiť drobné, treba slamené kabelky, ktoré sú teraz veľmi in a ktoré rozhodne znosíte, navyše vám v kufri nezaberú toľko miesta a keďže sa bude jednať o lacnejšie kúsok, zlodeji vás ani nezaregistrujú.

Voľte papuče miesto podpätkov

Nejedna žena dúfa, že na romantické letné dovolenky bude pozvaná na krásnu večeru pri sviečkach. A tak si do svojho kufra balia aj topánky na podpätku, ktoré by si na večeru obula. Lenže pravdou je, že na takú romantickú večeru sa dostane máloktorá žena, a tak podpätky budú zbytočne zaberať miesto v kufri. Radšej siahnite po pohodlných gumových papučiach, ktoré vám budú robiť spoločnosť nielen na pláži, ale aj na výletoch. Navyše sa jedná o štýlový kúsok, ktorý sa oplatí mať.